Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

RaNdom pełną parą - czyli co o nas inni myślą ;D


Gość Maxiu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elko, tak mnie naszło napisać taki temat dyskusyjny, czyli co ludzie myślą o pięknym mieście w którym żyje :D

 

A na dodatek, takie tam filmiki - co się dzieje u nas//działo ;)

 

Radomski Kula :D

 

Takie tam coś sławnego od tyłu :

http://www.youtube.c...h?v=Wfed7eiq1e4

 

:D Propsuje to miasto, pełną parą - a Wy ;D ?

 

--

Takie tam dzołki* :D

 

 

 

Opublikowano
Czemu do mnie kula nie przyjeżdża :<

Znajdziesz ją w 9 ^^ Na propsie.

Opublikowano

@Up taa widziałem, dobry fajt xD Kula z łańcuchem krowim na szyi xDD

Opublikowano

Mam paru znajomych z Radomia i nie sa to normalni ludzie, ale trudno im się dziwić ;).Radom to eksklawa Rosji, tam się dziwne rzeczy dzieją :)

Opublikowano

Miasto jak miasto

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

Nie mieszkam w Radomiu, ale ostatnio często przez radom jeździłem i odniosłem

podobne wrażenie jak większość tych osób które o mieście tym wypowiadają się

krytycznie. Dresiarzy bod blokami i na ulicach jest więcej niż na warszawskiej

pradze.Kierowcy na drodze sa bardziej agresywni niz gdzie indziej (znowu radom goni warszawe)

Zdarzylo mi sie byc jako pasazer na "starym miescie" brak slow...

Generalnie miasto zrobilo na mnie straszne wrazenie, ale na pewno jak wszedzie

jest tez sporo ludzi z ambicjami, nie tylko wspomnianych w temacie warchołów.

Segz

16ob.png

Opublikowano

Kula ... ja pierdole ...

Jak bym miał się spytać co o mnie myślą nie chciałbym wiedzieć :P

Opublikowano

Ojj tam. Dokładnie... miasto jak każde inne, bo dwie osoby tam mieszkają? I to ma zmienić całą miejscowość? Może jedynie ocenę o nim, ale cóż. Ja bym zobaczył to:

 

Śmiałem się jak zobaczyłem dwóch typków (chyba pijanych), którzy się wbili i zepsuli układ. :D

Opublikowano

Huh miasto jak miasto hmm...kobieta zabiła swoje dziecko i je zmieliła na propsie xD

 

Co tam jeszcze..jedziesz autobusem do szkoły to nie wiesz czy dojedziesz, bo samochodzy Cb obijają ;D Wyjdziesz z domu to tak samo..dresy rlz ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...