Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

24/7 Kwadratowa Masakra #3 Zmodyfikowana Zapraszamy!


adex77

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick w MC: MangoMellon

Wiek: 16

Coś o sobie: Jestem anarchista, punkiem. Od czasu do czasu lubie pograc w jakas gierke gdy jest zimno na dworze. Nie uzywam zadnych "dopalaczy" i potrafie zachowac kulture osobista.

Doświadczenie: od 1.7.3

876795642.png
Opublikowano

Uwaga! Szukamy ostatniego gracza który się załapie na serwer! najlepiej 14+

Chętnych prosimy o wejście na TS"a IP: s2.pixelteam.net:9991

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick w MC: BialyMurzyn

Wiek: 13 lat

Coś o sobie: Jestem Mateusz mam poczucie humoru oraz lubię gadać z innymi. Jestem przyjaźnie nastawiony do innych graczy.

Doświadczenie:Gram 2 lata, znam się na modach.(wklejam je

:D)

Opublikowano

Nick w MC: Xeridious

Wiek: 15

Coś o sobie: Gram w MC od prawie 2 lat. Bardzo angażuje się w prace zespołową na serwerach.

Doświadczenie: Gram od wersji beta 1.2

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick w MC:GanjaStyle

Wiek:14 lat

Coś o sobie:Mam 14 lat lubię grać w towarzystwie NORMALNYCH ludzi, czyli tam gdzie jest Biała Lista

;) Grając na takich serwerach mam pewność, że będzie tam dobra zabawa ;>

Doświadczenie:od 1.7.3 wersji :]

Opublikowano

Mam na imię Piotrek
Mam 16 Lat
Gram w Minecraft'a / Batlefield 3 . ; D
W MC gram ok 12. miesięcy
Nick w grze : Pieciok
Pozdrawiam i mam nadzieje do zobaczenia na serwerze . :)
Jestem wesoły zawsze jestem otwarty na propozycje
filmy kręcę z moim bratem Łukaszem
Ja zajmuje się obróbka i montażem filmów dla niego ; >
Na tym serwerze Chciałbym nagrać nową serię filmów w której poświęciłbym dużo czasu
Na komputerze siedzę Codziennie i zawsze mogę udzielić pomocy .
Możliwe też że będę nagrywał filmy z ludźmi z serwera , Oczywiście również z Administracją serwera




Pozdrawiam Piecia ; ]

PS : Narazie mamy mało widzów : 24 Lecz każdy dochodzi do wszystkiego powoli .

//Zbyt duża sygnatura.

Opublikowano

Nick w MC:GraFix89x , Mam na imię Piotrek ksywa (ChuDy)

 

Wiek:14 lat

 

Coś o sobie: Gram w minecrafta 2/3 lata na survivalu multiplayer , ogarniam wszystko lubię grać z ogarniętymi ludźmi.


Doświadczenie: 2 lata gry , poradniki z kolegą na yt , mój kanał techno200009 serdecznie zapraszam , myślę ,że jestem dobrym zawodnikiem :D

Opublikowano

Nick w MC: Gothan


Wiek: 13


Coś o sobie: Mam na imię Damian. Gram w minecraft'a 1,5 roku . Interesuję się informatyka, a także grami komputerowymi.


Doświadczenie: Oczywiście, grałem na 4 serwerach tego typu, myślę, że i tutaj będe się sprawował.

Opublikowano

Nick w MC:Kubax


Wiek:14


Coś o sobie:Mam na umie Kuba lubie gry typu minecraft znam sie troche na mechanizmach i na budowlach


Doświadczenie: od alphy znam craftingi w 100%



Opublikowano

Nick w MC:kuba98571

Wiek:14lat

Coś o sobie:Lubie grać w minecrafta codziennie gram gdzies 2/3h.

Doświadczenie:Gram w minecrafta od alphy.Miałem dużo serwerów na których miałem administratora/moderatora.Jestem Doświadczonym graczem.Pozdro!

Opublikowano

Nick w MC: Underdance

Wiek: 13 lat

Coś o sobie: Szymon lubie grać w minecrafta... Jestem kreatywny i zawsze pomocny.

Doświadczenie: Jestem kreatywny i gralem kiedyś na takich serverach

Opublikowano

Nick w MC: Aikos78

Wiek: 14 lat

Coś o sobie: Jestem dziewczyną i lubie pomagać w budowaniu.

Doświadczenie: Umiem ladnie budować. I jestem wtajemniczona w taki typ servera

Opublikowano

Wzór Podania:

Nick w MC: Draxiu

Wiek: 15

Coś o sobie: Lubię grać na serwerach tego typu, gram zespołowo itp.

Doświadczenie: Rok

Opublikowano

Me Podanie


Nick w MC: damianek1910


Wiek: 12 Ogarniety jestem jak co


Coś o sobie: Lubię grać na serwerach tego typu xD


Doświadczenie: Trzy lata

COMPUTER SPECS
OS : Windows 10 Profesional MOBO : Asrock B450 Pro4 CPU : Amd Ryzen 5 3600 COOLING CPU : CoolerMaster 240ML rgb GPU : Gigabyte RX5700xt 8GB PSU : Coolermaster mwe650w   RAM : Geil 3000mhz cl16 (2x8GB) SSD : WD blue 3D nand 500gb HDD : WD Blue 1TB 7200rpm

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...