Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Może ktoś mi dać pliki oraz objasnienie jak zainstalować server NT?


matrix3919

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prosze o danie plików do nostale oraz instrukcji jak dodać GMoraz spisu komend chciałym załozyć server i zobaczyć jak to jest prosze o szegółowe wytłumaczenie i DOWNLOAD Dziękuję: Neofee. Jeśli jest juz taki temat proszę śmiało pisać w postach poniżej .

Leinad mój kochany graficzek ;*

Opublikowano

To nie jest Metin2.

 

Pliki serwerowe nie są udostępnione, trzeba robić własne. Aczkolwiek jest możliwość założenia serwera, ale SinglePlayer, tylko że bez większości rzeczy.

QtiV6xY.gif

Opublikowano

przenoszę do odpowiedniego działu bo napisalaś w sub

 

ttak jak kolega up. local host jest fajnym rozwiązaniem jak lubisz samotność jednak nie ma tam ani npc, mobow itd

Kliknij ,, Lubię to '' a postaram się odwdzięczyć ;D

dlayarkera.png

by

+

Bonus ;D

 

Ex Moderator NosTale x2 I Gold Member

Opublikowano

Niestety nie da się stworzyć prywatnego serwera NosTale, ale możesz zrobić localhost gdzie tylko można pozwiedzać mapki.

http://www.mpcforum.pl/topic/554217-tutjak-zrobic-server-localhost/

Dodatkowo istnieje też taki inny localhost, że tam możesz ustawiać nazwę serwera, wygląd postaci i wiele więcej (takie bardziej ulepszone)

Możesz znaleźć takie różne rzeczy na bordergame forum :P

sygnaturk_xsnqsxw.jpg


Starasz się starasz i tak nic z tego nie wyjdzie


Opublikowano

prosił bym o kontakt na skype i pomoc na pw z tym servem moj nick na skype:

derives1

Leinad mój kochany graficzek ;*

Opublikowano

Jedyną odpowiedzą jest local host :) A i kolorkiem mogą pisać tylko kidmody, mody itd. oraz w tutach :)

itr0fv.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...