Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SaintsCraft [Kwadratowa Masakra] [WL] [No-P]


jinii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Kimchi

Wiek:15

Coś o sobie: Mam na imie Krystian... chodze do 3 gim w Bydgoszczy... strasznie nie lubie dziecinnych administratorów którzy myślą ze napierdzielanie ludzi z łuku jest zajebiste...

Dlaczego ty?: Chce sobie pograć wkońcu na jakimś ogarnientym serwerze i mam nadzieje ze tak u was będzie...

Od kiedy grasz w mc: od wersji 1.7.3

Umiesz ładnie budować?: owszem

Czy zapoznałeś się z regulaminem?: Tak i to bardzo dokładnie

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: ArmanPL

Wiek: 15

Coś o sobie: Jestem ogarniętym graczem, który się komunikuje z innymi.

Dlaczego ty?: Bo szukam takiego serwera z kórego bym mógł nagrywać

Od kiedy grasz w mc: od 3 lat

Umiesz ładnie budować?: Tak

Czy zapoznałeś się z regulaminem?: No jasne

Opublikowano

Nick: 1MrTymek

Wiek:12 lat

Coś o sobie: Gram na wielu serwerach minecraft ale na większości jestem bywalcem przez 2 dni i kończę grę na paru serwach gram od 2 lat mam premium od niecałego tygodnia

Dlaczego ty?: Bardzo lubię serwery

-jestem kreatywnym graczem

-pomagam innym graczą

Od kiedy grasz w mc: od 1.2.3

Umiesz ładnie budować?:Umiem choc zalezy jak kto uwazadom ladny umiem budowac

Czy zapoznałeś się z regulaminem?:Tak

Opublikowano

Nick:bleufire777

Wiek:13

Coś o sobie:Mieszkam od 2 lat w Holandi i bardzo lubie plywac

Dlaczego ty?:Bo jestem ogar i mi sie nudzi bo jest 22.08 i szukam takiego serwa

Od kiedy grasz w mc od minecrf cllasic

Umiesz ładnie budować?:Tak jestem architektem nie na jednym serwie

Czy zapoznałeś się z regulaminem?:Tak

Opublikowano

nie polecam serwera, administratorzy zabijaja graczy kiedy nie ma wlasciciela i nie chca oddac zyc nawet..

#karaczanmoimbogiem

 

Opublikowano

Zgodzę się z kolegą wyżej, admini i moderatorzy zabijają graczy, zrzucają ich z wysp. Niby cała administracja pełnoletnia a zachowują się jak niewyżyte dzieciaki...

Opublikowano

Nick: NeRi

Wiek: 16lat

Coś o sobie: Mam na imię Bartek mieszkam w Wałbrzychu.

Jestem ogarniety oraz towarzyski, lubie mila atmosferę i jestem wyrozumiały lecz tylko do momentu bo po prostu uważam, że nie ma sensu kłócić się z głupszą osobą.Głównie interesuję się sportem, komputerami,wolny czas spędzam przed kompem co do minecraft'a to mam spore doświadczenie/

Dlaczego ty?: Jestem ogarnięty i lubię grać w MC.

Od kiedy grasz w mc: od kiedy nie pamiętam wiem ze gram 4lata.

Umiesz ładnie budować?: tak

Czy zapoznałeś się z regulaminem?: tak

Opublikowano

Nick: Demon

Wiek: 12

Coś o sobie: Lubie grac w MC i inne , interesuje sie piłkom nożnom .

Dlaczego ty?: Ponieważ jestem ogarnienty i szukam takiego serva jak ten

Od kiedy grasz w mc: Od Aplhy

Umiesz ładnie budowac : Bardzo ladnie buduje

Zapoznales sie z regulaminem: Oczywiście

Opublikowano

Nick: Xeridious

Wiek: 15lat

Coś o sobie: Mam na imię Błażej, często gram w MC

Jestem ogarnięty, lubię gdy na serwerze panuje miła atmosfera.Głównie interesuję się sportem, trenuje piłkę nożną, wolny czas spędzam przed komputerem.

Dlaczego ty?: Jestem ogarnięty, angażuje się w grę drużynową i lubię grać w MC.

Od kiedy grasz w mc: od wersji beta 1.2

Umiesz ładnie budować?: tak

Czy zapoznałeś się z regulaminem?: tak

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick: kimono21

Wiek:14

Coś o sobie:Nie przeklinam gdy jest potrzeba chętnie pomagam.

Dlaczego ty?:Chciał bym zagrać na tym serwie to mój 1 serwer takiego typu na jakim gram.

Od kiedy grasz w mc: Od Alphy.

Umiesz ładnie budować?:Kiedy się postaram tak.

Czy zapoznałeś się z regulaminem?: Przeczytałem go uważnie.

Opublikowano

Nick: zalesiowy

Wiek: 15

Coś o sobie: Mam na imię Krystian, mam 15 lat pochodzę z Wrocławia. Interesuję się sportem np. piłką nożną, chcę iść do szkoły informatycznej. Jestem pomocną osobą i jestem gimbusem............... A i czasami mam napady gimbuzmu xDDDDDDDDDDDDDDD.

Dlaczego ty?: Trudno mi na to pytanie podać odpowiedź dlaczego ja? Ponieważ jestem kreatywną osobą, zabawną, pomagam innym, i oczywiście NIE BĘDĘ GRIFOWAŁ.

Od kiedy grasz w mc: od alphy. I chcę grać z ludźmi na poziomie, a nie z dziećmi którzy piszą wiecie jak....

Umiesz ładnie budować?: Yes, czasami potrafię siedzieć cały dzień przy jednej budowli lub więcej czasu poświęcam na budowanie.

Czy zapoznałeś się z regulaminem?: Tak zapoznałem się, z regulaminem i będę go przestrzegał.

 

 

PS:Pan nade mną ładnie się rozpisał;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...