Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[20s] Szukam chętnych do serwera w pod kwadratowej masakry 3 zaczynamy o 15:30


Halowas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więc hej wszystkim jestem Kiomen i kupiłem serwer i robię na nim kwadratową masakrę 3 (Skyblock)

Zbieram ludzi do 15:30. Po zaakceptowaniu podania dostanie ip na skype.

 

 

 

 

Oto wzór podania

 

Nick z gry:
Wiek:
Skype(obowiązkowy):
Dlaczego ty:
Jaka grupa( biała czy czerwona):

 

 

Sory mamy 10 slotow :(

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick z gry: Kimchi

Wiek: 15

Skype(obowiązkowy): oczywiscie ze mam ... criss9898

Dlaczego ty:Lubie pracowac w zespole i swietnie sie przy tym bawic

Jaka grupa( biała czy czerwona): hmmm... moze byc biała

Opublikowano

Nick z gry:kisiek123

Wiek:13

Skype(obowiązkowy):marcel.piotrowicz

Dlaczego ty:Jestem ogarniety i ogarniam takie mapy

Jaka grupa( biała czy czerwona): tam gdzie bardziej ogarnieci ^^

2e3f0ce96d1161ee2fecda5e69.png

Opublikowano

Nick z gry:ziomaxer

Wiek:12

Skype(obowiązkowy):ziomaxer

Dlaczego ty:chciałbym w takim czymś wziąć udział

Jaka grupa( biała czy czerwona):czerwona

Opublikowano

Nick z gry: Narrvany

Wiek: 13

Skype(obowiązkowy): xXxXxXx

Dlaczego ty: lubię rozgrywkę multiplayer, oraz grę z innymi ludźmi.

Jaka grupa( biała czy czerwona): Biała.

Opublikowano

nick z gry : michal132

wiek : 13 lat

skype jest (nie miałem jeszcze mutacji )

Dlaczego ja : mam duże doświadczenie w minecrafcie , jestem ogarnięty , lubię gre z innymi ludźmi

jaka grupa : czerwona

95119967397014320171.jpg

Opublikowano

Nick z gry:Gawron

Wiek:13lat

Skype(obowiązkowy): gawron19623

Dlaczego ty: Ponieważ jestem ogarnięty i myślę że wiek to nie wszystko.Lubię bardzo serię kwadratowa masakra i chciałbym bardzo spróbować sił na takim czymś.

Jaka grupa( biała czy czerwona):Czerwona.

bartek19623---18.png

Opublikowano

Nick z gry: Mikrowydra

Wiek: 15

Skype: karolek1324

Dlaczego ty: jestem kreatywny, poprawny gramatycznie, lubie grac w minecrafta, gram juz 2 lata, gralem bardzo duzo razy w skyblock i wiem jak jak wszystko zrobic np. maszyna do cobla-obsydianu. lubie muzyke np. rock, metal. umiem rosyjski ;D umiem szybko pisac ;x Mam kanał na ts... ;p

Jaka grupa( biała czy czerwona): biała

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

o której będziesz wysyłał(a) to ip na serwer?? bo jeszcze trzeba będzie oprócz tego 2 konferencje zorganizowac

albo poprostu jakiś kanał ts 3 a nie skype

Opublikowano

Nick z gry:Domso

Wiek:15

Skype(obowiązkowy):Tak ( DomsoPlayGames )

Dlaczego ty: Jestem ogarniety , glos po mutacji , umiem grac i sie swietnie bawic !

Jaka grupa( biała czy czerwona): moze byc Biala

Opublikowano

pytalem sie o ts ale nikt nie chce dac a jak macie chamachi to zrobimy przez chamachi

 

a co do ip zaraz podam i napisze kogo dodalem

 

bo do white listy dodam dopiero o 15:25

Opublikowano

Nick z gry:Sqart

Wiek:16

Skype(obowiązkowy):jakub.krajewski83

Dlaczego ty:Jestem dobry w walce i jestem ogarnięty

Jaka grupa( biała czy czerwona):biała

Dobre, POMARAŃCZOWE 

Opublikowano

Nick z gry:Szelt

Wiek:14

Skype(obowiązkowy):zaraz podam

Dlaczego ty:Jestem ogarnięty, nie griefam, gram zespołowo i dogaduje się z innymi. Lubie serwery takiego typu i mam dużo wolnego czasu.

Jaka grupa( biała czy czerwona):Obojętnie :)

Opublikowano

to nie jest hamachi serwer nie

 

sqart zaraz ci napisze

wysyłam już ip

 

Tereh fajne podanie podaj skype

Opublikowano

Nick z gry:youarekox

Wiek:14

Skype(obowiązkowy):jaba12111

Dlaczego ty:Ponieważ lubię masakrę trzymam się zasad i współpracuje

Jaka grupa( biała czy czerwona):czerwona

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...