Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[20s] Szukam chętnych do serwera w pod kwadratowej masakry 3 zaczynamy o 15:30


Halowas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick z gry:wuk403

Wiek:14 czwartego bedzie ;P

Skype(obowiązkowy):wuk4031

Dlaczego ty: Jestem ogarnietym i miłym czlowiekiem, szybko zawieram znajomosci , nie griefuje moge duzo czasu poswiecic grze.

Jaka grupa( biała czy czerwona): Biała

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick z gry:dawid1270

 

Wiek:10

Skype(obowiązkowy):mam ale cos nie moge sie zalogować skype milosz930

Dlaczego ty:mam duże doswiatczenie w kwadratowej masakrze

Jaka grupa( biała czy czerwona):czerwona

Opublikowano

Spoko no to czekamy. Jest możliwe że zrobimy to wcześniej ? Gdy będzie 10 zaakceptowanych podań ?

Dobre, POMARAŃCZOWE 

Opublikowano

Nick z gry: KoVu

Wiek:12 lat

Skype(obowiązkowy): kuba.groch11 mam też ts'a i gg .

Dlaczego ty: Bo lubie serwery tego typu . Ogarniam ortografie , nie griefuje . Jestem miły i przyjacielski . Lubie budować w minecrafcie i chce poznać fajnych ludzi . :3

Jaka grupa( biała czy czerwona): hmm. Biała ;3

Opublikowano

e sqart jak myślisz będę z wami grać czy nie ??

 

ja tak samo

 

halowas ile ludzi już ?

 

kurde niech mnie też da mi ip chce sobie pograć

Opublikowano

e sqart jak myślisz będę z wami grać czy nie ??

 

ja tak samo

 

halowas ile ludzi już ?

 

kurde niech mnie też da mi ip chce sobie pograć

 

Masz problem... Jak cie doda to sobie pograsz ja też nie mam wielkich szans na dodanie -.- no ale co z tego ? jak mnie doda to będe grał ;p

Opublikowano

Uwga wymagany jest Team Speak mamy kanał. Ip: super-ts.pl kanał: 17

 

Ja mam ts'a ale teraz są u mnie goście dlatego nie moge rozmawiać później bd mógł jestem na tsie ale sluchawki wylaczone ;3

Opublikowano

Nick z gry: Pitek123

Wiek:16

Skype(obowiązkowy):Skype jest niemoge gadać skype: PitekNS123

Dlaczego ty:Lubię grać w minecrafta ogarniam i właśnie mi pasuje taki serwer

Jaka grupa( biała czy czerwona):Grupa zdecydowanie Biała

Opublikowano

KIEDY ON Sory za caps

EDIT: serwer działa ale nie ma mnie na wl ;O

EDIT2: jak kolega gdzieś tam wyżej ( xD ) powiedział żeby zrobić listę drużyn

EDIT3: DODAJCIE NA WL !~!~!~!~!

Dobre, POMARAŃCZOWE 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...