Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DragOniT[FreeBuild+Survival+Frakcje]KONIECZNIE ZOBACZ!CZĘSTE EVENTY!


Mr.Whit3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj to ja Ci odświeżę temat. :)


Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Opublikowano

Już serwer pvp jest!
Ale szybko. :)

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Opublikowano

No i po eventach :3 Gracze widocznie zadowoleni!

Prawda! Ja szczegolnie jestem zadowolony, poniewaz zarobilem 20k pieniedzy!

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Opublikowano

Serwer bardzo fajny, sklepik rozbudowany, pierwszy serwer na którym grałem, że w sklepiku nie da się zarobić na np. 10 diaxów w ciągu 20-30 min, trzeba sie wysilić i wykopać przedmioty potem je sprzedać. Administracja ogarnięta, miło się gra, organizują często eventy. Osobiście mi się bardzo podoba, administracja zawsze wysłucha wszystkich propozycji o zmiany, dodanie, usunięcie czegoś, o co sam poprosiłem i po 1h było to zrobione. Serwer oceniam 10/10,, nie widze wad w nim.

Opublikowano

Serwer bardzo fajny, sklepik rozbudowany, pierwszy serwer na którym grałem, że w sklepiku nie da się zarobić na np. 10 diaxów w ciągu 20-30 min, trzeba sie wysilić i wykopać przedmioty potem je sprzedać. Administracja ogarnięta, miło się gra, organizują często eventy. Osobiście mi się bardzo podoba, administracja zawsze wysłucha wszystkich propozycji o zmiany, dodanie, usunięcie czegoś, o co sam poprosiłem i po 1h było to zrobione. Serwer oceniam 10/10,, nie widze wad w nim.

Dzieki za opinie!

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...