Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wielkosci skrzynek pocztowych.


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

gdyby nie, że napisał to admin to byłyby całkowicie inne posty ;_;

 

@topic

życzę więcej takich hardcorowych decyzji

<>

Opublikowano

daro, pewnie spamował całe dnie i w końcu zmienili ;p

 

gj

Na początku przeczytałem:

"daro. pewnie schackował całe dnie i w końcu zmienili" - ahh te moje skojarzenia. Nie. :-D

Opublikowano

Fajnie widzieć, że forum się rozwija ;)

Szczerze mówiąc skrzynka dla goldów jest dobra, nigdy nie skasowałem żadnej wiadomości a mam zajęte dopiero 15% :)

1351969276-U240495.png


 

Opublikowano

Świetna zmiana, istna rewolucja.

 

Plebs dostał kawałek chleba i się cieszy jak ze złota xD

Jesteś najpiękniejszą kobietą, jaką widziałem na oczy. Oh! Zapomniałem! Jestem szkieletem i nie mam oczu - yohohoho! Skull joke.

mini1a.pngminigd.pngminizoro.png

Opublikowano

Szału ni ma, dupy nie urywa, ale zawsze to jakieś udogodnienie. Chociaż mi i tak nic nie zmieni B)

Teraz przydała by się odrobinę większa ilość lajków, np. 15, jak to napisał ktoś wyżej.

Game Over

Opublikowano

Dobra zmiana, akurat mi się kończyło miejsce a tu bum. ;)

Mogliście też zwiększyć limit likeów przy okazji, bo z tego co wiem jest mały.

sygnaturk_xsnqsxw.jpg


Starasz się starasz i tak nic z tego nie wyjdzie


Opublikowano

Mimo wszystko, pododawałbym jeszcze po 50 wiadomości do każdej rangi :P

Ale , nie no żartuje, na prawdę, dobra robota :)

(: .ćyż usnes am eiN

Opublikowano

A teraz tylko czekać jak forum będzie zdychać przy 7k userów ;-)

Połowa z tych userów to goście z google - odpada 3.5k, połowa nie korzysta z PW, więc odpada 1.75k. Zostajemy przy liczbie 1750 userów - 70% wyśle od 1 do 5 wiadomości dziennie, zostajemy przy jakichś ~600 użytkownikach, więc to jest bardzo przydatna zmiana jak dla niektórych. Wiesz, nie wiem jak Ty, ale ja mam kolegów. :D (bez urazy, i nie masz teraz zacząć pisać 'ja też mam w realu')

Opublikowano

Dobra zmiana, akurat mi się kończyło miejsce a tu bum. ;)

Mogliście też zwiększyć limit likeów przy okazji, bo z tego co wiem jest mały.

Dajcie palec wezmą całą rękę.

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

Dobra zmiana, akurat mi się kończyło miejsce a tu bum. ;)

Mogliście też zwiększyć limit likeów przy okazji, bo z tego co wiem jest mały.

To niech jeszcze dadzą golda wszystkim użytkownikom.

Opublikowano

Połowa z tych userów to goście z google - odpada 3.5k, połowa nie korzysta z PW, więc odpada 1.75k. Zostajemy przy liczbie 1750 userów - 70% wyśle od 1 do 5 wiadomości dziennie, zostajemy przy jakichś ~600 użytkownikach, więc to jest bardzo przydatna zmiana jak dla niektórych. Wiesz, nie wiem jak Ty, ale ja mam kolegów. :D (bez urazy, i nie masz teraz zacząć pisać 'ja też mam w realu')

Jednak i tak będzie to zużywać przestrzeń dyskową. Wiem, że jest to bardzo przydatne ale trzeba też patrzeć na stabilność forum, bo co Ci po tym, że możesz otrzymać 250 wiadomości jak przez pół dnia nie będzie się dało normalnie korzystać z mpc.

A z tymi kolegami to nie wiem, chciałeś się pochwalić? Skoro Ty kolegami nazywasz byle usera który napisze do Ciebie PW to pozdrowienia :-)

Opublikowano

Blue member traci na wartości...

 

To on coś jest warty?

 

 

Nawet nie widziałem że tak małe skrzynki są. Jak dobrze że mam 1k limit :>

76561198001815076.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...