Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer [RP] [Survival] [Factions] [Dedyk] [125mb ramu na slot!] [NO WL]


MatZZ.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witamy!

 

Cs-City zaprasza na nowy serwer minecraft! Serwer jest postawiony na dedyku, ma on bardzo duzo ramu przeznaczonego na slot wiec nie ma mowy o lagach!

 

 

Serwer jest updatowany i modyfikowany 24/7. Administraja spedza duzo czasu na serwerze i ma bardzo dobre podejscie do graczy.

Kazdy admininistrator serwera ma 17 lub wiecej lat, ma takze bardzo dobre doswiatczenie jesli chodzi o minecraft jak i dotyczenia z ranga administracyjna.

 

 

GamePlay

minecraft_banner.png

Ekipa CsCity planowala ten serwer przez bardzo dlugi czas. Serwer zostal postawiony i modyfikowany by byl on unikalny i ogarniety.

Mozna opisac serwer bardzo szybko, ma on pare wiosek w kazdej wiosce gracz jest 100% bezpieczny przed Mob'ami jak i PVP.

Kazda wioska jest w duzym wielkim czerwony kwadracie ktory oznacza granice.

Gdy juz wyjdziesz z tej granicy wsi, zaczyna sie calkiem inny gameplay. Serwer jest zrobiony tak by gral za ta granica mial czysty serwer survival.

Serwer ma bardzo duzo pluginow jak Frakcje czyli Gildie, Sklepy, Kasa itd... Za duzo bym mogl wam opisac w jednym poscie!

Wiecej nie bede wiecej pisal poprostu zapraszam na nasz serwer i obiecuje ze nie wyjdziesz z gry przez pare godzin!

:)

 

 

 

IP SERWERA: 91.121.118.135:6932

 

Nie ma whitelisty, serwer nonpremium jak i premium! Zapraszamy !

:)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Serwer godny uwagi. Gram na nim od 5 godzin i nie moge przestac wciaga wszystko dopracowane na 99% naprawde polecam i zapraszam

 

Zapraszam do gildi Cr4sHeRs

Opublikowano

Gram od dzisiaj na tym serwerze i jestem mile zaskoczony ! Bardzo dobry survival i super atmosfera ! Grają również gracze spoza granic PL i są równie pomocni co Polacy :)

 

Nie słodze tutaj na siłe, poprostu mówie jak jest.

 

 

Gram też na serwerach CS z tej sieci i również jestem zadowolony :)

 

 

POLECAM !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...