Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Rozstrzygnięte]Nowy poddział w pogaduszkach


Zavetti

Jesteś za wprowadzeniem subforum muzyka na MPCforum?  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jeste? za wprowadzeniem subforum muzyka na MPCforum?

    • Tak
      30
    • Pewnie!
      4
    • Nie
      5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Propozycja

 

 

Nowy poddział w pogaduszkach, zatytułowany - Muzyka. Ludzie słuchają różnej muzyki, ale każdy czegoś słucha. Sądze, że popularność subfora byłaby porównywalna do Anime. Dyskusja polegałaby na tym samym - wymianie zdań o gatunkach, opiniowaniu zespołów, ustawkach na koncerty, relacje, wydarzenia, etc.

 

 

 

Oddaj głos w ankiecie!
Opublikowano

Tak! Tego brakowało. Tylko że trzeba by tam trzymać porządek, bo przewiduję kłótnie "RZAL SŁUCHASZ DAPSTEPU WON TYLKO METAL LINKIN PARK!!!!!!!111!1".

Dobra sugestia.

 

zajebista ankieta

 

Game Over

Opublikowano

i beda bezsensowne tematy typu "jakiego rapera najbardziej lubisz"?

 

na nie

 

A jak w Anime są bezsensowne pytania "jakie anime lubisz" to jest w porządku ?

Opublikowano

Ale pod warunkiem, że nie będzie flejmu. Jak ktoś słucha Rapu, niech słucha nie hejtujcie bo wolicie np. rock. Tylko pod tym warunkiem na tak.

Opublikowano

Flame jest wszędzie - "komu kibicujesz", "wolisz xboxa czy playstation". Na tym polega piękno wyrażania własnej opinii :).

 

Dzięki za głosy.

Opublikowano

Wiecie, że jest taki poddział w Fanarcie? :P

 

Nope :O. W takim razie można przenieść dział do pogaduszek a tam zostawić samo "tworzenie muzyki" :). Albo przenieść cały dział, bo mało kto o nim wie :<

Opublikowano

Nope :O. W takim razie można przenieść dział do pogaduszek a tam zostawić samo "tworzenie muzyki" :). Albo przenieść cały dział, bo mało kto o nim wie :<

To zmień sugestię na przeniesienie, tworzenie nie jest potrzebne :) Wtedy będe za :)

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Nope :O. W takim razie można przenieść dział do pogaduszek a tam zostawić samo "tworzenie muzyki" :). Albo przenieść cały dział, bo mało kto o nim wie :<

 

Ogólnotematyczny "muzyka" w pogaduszkach tak, ale już tworzenie zalicza się do FanArt'u.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...