Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam gildii / towarzysza do gry / pewnej osoby / rekrutuję do gildii


Miyoshi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick w grze: Trishia

Klasa: Assassin
Lvl: 200
Serwer: LCGenericName02
Najczęściej na kanale: 3
Dodatkowe informacje: Poszukuję gildii do towarzystwa. Do najzwyczajniejszego popisania i pożartowania na czacie. 

"Because I'm a full grown lonely cat in the world."

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nick w grze: SAuroN
Klasa: Palladyn
LvL: 174 ^^
Serwer: Last Chaos Detiny
Najczęściej na kanale: 1/3
Dodatkowe informacje: Szukam kogos/ekipy z ktora bedzie mozna pograc i sie nie nudzic :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mój nick w grze:Shurriru
]Klasa[/b][/color]:Myślę
Lv:1+
Serwer:Hard Chaos o ile wypali(propozycje)
Najczęściej na kanale:Handlowe
Dodatkowe informacje:Więcej info priv

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick w grze:Tares
Klasa:Szelma
LvL:1
Serwer:Last Chaos EU Elysion
Najczęściej na kanale: 1/3
Dodatkowe informacje:Szukam gildii do zalozenia bloku expa.

4aqk.jpg
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Nick w grze:SoulReapeR

Klasa:tytan

lvl:90

serwer:last chaos poland,pangea

Najczęściej na kanale : 1

szukam kilka osób z ktorymi będzie można  pograć :) ( założyć gildie ,mc w 8 osób itd)

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam,

Aktualnie nie posiadam żadnej konkretnej postaci, ani serweru. Powodem tego jest mój chaotyczny pomysł :D

Otóż szukam jak największej ilosći osób (tych zaawansowanych jak i początkujących) do wspólnej gry.

Na jakim serwerze będziemy grać? Odpowiedź jest prosta. Jeśli zbierzemy już 15 chętnych graczy (marzenie <3 ) to wspólnie wybierzemy serwer. Tutaj lub na innym komunikatorze (mam na myśli np GG, TS) obgadamy dalsze kwestie. Uwierzecie naprawdę warto rzucić owy serwer na któym obijamy się po arenie wraz z kilkoma towarzyszami i stworzyć jedną wielką oraz przede wszystkim POLSKĄ gildię :D  Pamiętajcie, im  więcej nas będzie tym lepiej. Jak to między nami polaczkami jest napewno nie będzie jedenj gildi lecz dwie bo dojdzie do rozłamu xD  Ktoś kogoś obrazi, coś na opak powie, nie odda itemka, pokłóci się z kimś itd. Zresztą każdy już to przechdził. Proszę wpisywać się pod postem osoby chętne. Myślę że do tygodnia gdzieś uda nam się zgromadzic jakiś mały legionik ;)

 

Pozdrawiam i czekam z nadzieją,

Tygrys1312 :)

23udl52.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa gildii: PolandTM
Serwer: Last Chaos Kiss
Poziom gildii: 30
Przywódca: [GS]Oblivi0n
Oficerowie: Taurus, GodOfWar
Najczęściej na kanale: 1
Dodatkowe informacje: Lubimy dobrą zabawę jak i towarzystwo. Czekamy na wszystkich i przyjmujemy wszystkich. Jakieś gildyjne eventy? Hmm...? Polowanie na tych co podpadli ^^

23udl52.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, poszukuję osób chętnych do stworzenia gildii multi-gamingowej opartej w dużej mierze na Aionie.
Mam zamiar wprowadzać takie gry jak Aion, Archage, CS-GO, LoL czy LastChaos, (każda oferta prowadzenia gildii w jakimś mmo jest mile widziana) i do tego potrzebuję ekipy która mogła by pomóc mi opiekować się gildiami, administrować tsa itp...

Nie oczekuję doświadczenia w jakiejkolwiek z tych gier, jedynie zaangażowania i chęci zrobienia czegoś fajnego  :)

Wymagania:
- Wiek min 16-17 lat
- Możliwość poświęcenia przynajmniej dwóch godzin dziennie na pomoc/grę czy poprostu siedzenie na tsie
- Nie trzeszczący mikrofon
- Wypadku zainteresowania funkcją admina na Ts, jakiekolwiek pojęcie o funkcjach komunikatora lub chęć szybkiej nauki
- Głos po mutacji

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt na tym forum lub:
GG: 13557297
Skype: oskargorczyca

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa gildi: WeAreOne

Serwer: Avenger LC

Poziom gildi: 50

Przywodca: [GS]Sweet - czyli ja 

Oficerowie: Pro56rok , DesisRogue

Najczesciej na kanale : CH3

 

Zapraszamy !

 

hvnlnm.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Nieaktualne 

Mój komputer:


CPU: I7 6700K, Płyta: MSI Z170A GAMING PRO CARBON , GPUMSI  GeForce GTX 1080 GAMING 8 GB  GDDR5x , PSU: SilentiumPC Supremo M2 GOLD  550W,


SSD: GOODRAM Iridium Pro 240GB, HDD: Seagate 2 TB  , Obudowa:: Sharkoon DG7000-G RAM:  2x Corsair Vengeance  LED DDR4  16 GB  3200 Mhz  CL16 Red 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa gildi: BananaTeam

 

Serwer: Genesis Last Chaos

 

Poziom gildi: 7 ( i rosnie)

 

Lider: <<.Suck.My.Pepek.>> (JA)

 

Oficerowie: Pseldo000Btch ; ^GannikuS^

 

Siedzimy na kanale: 3 i 4

 

Dodatkowe info:

Szykujemy sie na MCS w tym tygodniu jak i w nastepne. Jesli szukasz u nas pomocy , zawsze pomozemy ale tez nie przyjmujemy ludzi co nie grali nigdy w LC. :)

Opublikowano

Nick w grze: Nie wiem, chce dopiero zacząć gre. ;)

Klasa: Nie wiem. ;o

LvL: 1
Serwer: Obojętnie.
Najczęściej na kanale: Żaden.
Dodatkowe informacje: Cześć, mam zamiar zacząć gre w Last Chaos, ale wiem, że sam nie dam rady. Szukam kogoś, kto pomoże ogarnąć gre od początku. ;x Osoba ta musi być cierpliwa. ;-; (Jestem troszke denerwujący.} ;v Kontakt ze mną to : GG - 37279152 oraz tutaj pw. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

[color=#FFFFFF][b]Nick w grze: SweetPoisson[/b][/color]:
[color=#FFFFFF][b]Klasa:Zabójca[/b][/color]:
[color=#FFFFFF][b]LvL:64 i rosnie[/b][/color]:
[color=#FFFFFF][b]Serwer: Lc Eternia EP3[/b][/color]:
[color=#FFFFFF][b]Najczęściej na kanale: 1[/b][/color]:
[color=#FFFFFF][b]Dodatkowe informacje: szukam polskiej gildi poniewaz nie chce zakładac nowej tylko dołączyć po prostu do grona ludzi i pograc w ekipie tak jak za starych dobrych czasów. [/b][/color]:

Opublikowano

Nieaktualne 


Mój komputer:


CPU: I7 6700K, Płyta: MSI Z170A GAMING PRO CARBON , GPUMSI  GeForce GTX 1080 GAMING 8 GB  GDDR5x , PSU: SilentiumPC Supremo M2 GOLD  550W,


SSD: GOODRAM Iridium Pro 240GB, HDD: Seagate 2 TB  , Obudowa:: Sharkoon DG7000-G RAM:  2x Corsair Vengeance  LED DDR4  16 GB  3200 Mhz  CL16 Red 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa gildii : DarkHarbor

Serwer: Deynara Last Chaos

Poziom gildii: 40 jak narazie  :D

Przywódca: xUranx

Oficerowie: brak

Najczęściej na kanale: Ch3

 

Dodatkowe informacje:

Zapraszam wszystkich chętnych do gildii  :D

Opublikowano
Odświeżam, po ostatniej publikacji dołączyło kilku nowych członków, mam nadzieje że teraz będzie tak samo  :) 
 
 
Gildia: Venatorum (dawniej VenatoresPL)
Serwer: GenericName02
Lvl gildi: 50
Przywódca: Trygonus
Najczęściej na kanale: 4
Zapraszam na gildyjny TS3: 178.33.52.89:8107
Jeżeli jesteście zainteresowani lub macie jakieś pytania proszę pisać: 
-pisać na priv forum
-wbijać na TS3 (1 pokój w strefie VIP GenericName02)
-bezpośrednio w grze
-GG 28429793 :D
 
 
 
ODŚWIEŻAM ! 15.09.2015

Venatorum Rekrutuje !

Oto krótkie przedstawienie gildii, VenatoresPL czyli Venatorum w nowej odsłonie  :D 

https://youtu.be/5pKBeTMyYpQ

 

 

Po raz kolejny odświeżam temat !!! 12.11.2015 !!!

Na serwerze jest coraz więcej graczy, nowe pety krainy, coraz większa ilość polaków w gildii serdecznie zapraszamy wszystkich ! :D śmiało wbijajcie, Ts3 dozwolony bez ograniczeń wiekowych :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick w grze:folxu
Klasa:--
LvL:--
Serwer:LC Eternia 
Najczęściej na kanale: Ch1 
Dodatkowe informacje:Dopiero zaczynam gre na Eternii (pobiera mi sie client) i szukam najlepiej Polskiej gildii.  Kontakt : pw na forum 

8kHod.png

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nick w grze: Furiat / CerberPL 
Klasa:Czaro wiedzma / Cień 
LvL:-Czarka 159 / Cień 133 
Serwer:LC Eternia 
Najczęściej na kanale: Ch1 
Dodatkowe informacje:Szukam kogos kto sie zna na tym serwie eby mi pomogl ogarnac 

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nazwa gildi: inPanic


 


Serwer: Critanium Last Chaos


 


Poziom gildi: 7 ( i rosnie)


 


Lider: xPresiDaBozZ


 


Oficerowie: Aphrodite


 


Siedzimy na kanale: 1 i 3


Zapraszamy :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

 

 

Mój nick w grze: PsychicTenshi
Klasa: Nocny Elf
Poziom: 90 :)
Serwer: Revolution Last Chaos
Najczęściej na kanale: 3
Dodatkowe informacje: Niestety na globalnym LC nie mam z kim zbytnio grać a samemu jest nudno i monotonnie.Dlatego też postanowiłem przenieść się na priv jakim jest Revolution LC.Wszystkich chętnych do wspólnej gry zapraszam.

 

Nowy Początek Gry

01:00

22 Listopad 2015

 

 

 

Nieaktualne. :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

10268599_939661412783726_324508092927351

 

 

Gildia: FlameEagles
Serwer: LastChaosPL
Lvl gildi: 50
Przywódca: TomcTomc
Najczęściej na kanale: 1/3
 
Jeżeli jesteście zainteresowani lub macie jakieś pytania proszę pisać: 
 

 

GG: 13366225

Grupa LastChaos PL https://www.facebook.com/groups/LastChaosPL/534892346677932/?notif_t=group_activity

PW  na forum mpc 

 

Jesteś nowy/nowa na serwerze lub wróciłeś po długiej przerwie  i nie wiesz jak zacząć grać Zapraszamy do nas pomożemy i wytłumaczymy . Nasza gildia oferuje buffki gildyjne a także cudowną atmosfere na TS3 . Jesteśmy nastawieni na wspólną dobrą zabawę. 

 

Nie reklamujemy teamspeków. - Karusia

Mój komputer:


CPU: I7 6700K, Płyta: MSI Z170A GAMING PRO CARBON , GPUMSI  GeForce GTX 1080 GAMING 8 GB  GDDR5x , PSU: SilentiumPC Supremo M2 GOLD  550W,


SSD: GOODRAM Iridium Pro 240GB, HDD: Seagate 2 TB  , Obudowa:: Sharkoon DG7000-G RAM:  2x Corsair Vengeance  LED DDR4  16 GB  3200 Mhz  CL16 Red 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...