Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][HOT!][1.4.7][Polskie komendy][Spolszczone pluginy]Doskanale dopracowane ! Pliki serwerowe PVP By XRoolsX dla MPCForum.pl !


XRoolsX

  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podobaj? si? pliki ?

    • Tak
      38
    • Nie
      1
  2. 2. Spolszczyc wszystkie komendy essentials ?

    • Nom
      33
    • Jak chcesz
      5
    • Nie
      1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Chcieliście ? Proszę bardzo !

Poprawienia:

-Poprawienia spolszczeń {Ortografii}

-Całkowite spolszczenie AntiCheat

-Już nie ma mojego nicku na każdym pluginie [Poprawione na normalne]

-Naprawienie +Spolszczenie AntiRelog

 

Przepraszam że tak długo nie było nic robione z plikami, ale szkoła itd. :D

Opublikowano

Czegoś mi w tych plikach brakowało i doszłem do wniosku że trzeba spolszczyć komendy .

Wersja 1.5 już jest !

-Spolszczone komendy

Opublikowano
Opublikowano

A każda spolszczona komenda działa też bez spolszczenia ? Np. zabijall czy działa też killall ?

Polecane przeze mnie TuT'y :

 

[TuT] Epic Boss ( by Ichcios )

http://www.mpcforum.pl/topic/735116-dltutpluginepicboss-stworz-wlasnego-niepowtarzalnego-bossa/

-- Tutaj może być twój TuT , chcesz ? Napisz mi na PW ! --

Opublikowano

Mam jeszcze takie pytanko , jak usunąć to jak się strzela w coś/kogoś to pisze " Pacz kurwa! Strzeliles HEADSHOT dla coś/kogoś ! " Pomożesz ?

Polecane przeze mnie TuT'y :

 

[TuT] Epic Boss ( by Ichcios )

http://www.mpcforum.pl/topic/735116-dltutpluginepicboss-stworz-wlasnego-niepowtarzalnego-bossa/

-- Tutaj może być twój TuT , chcesz ? Napisz mi na PW ! --

Opublikowano

Mam pytanie do autra.

 

Gdzie mogę zmieniać że stack wynosi 64 a nie 100?

 

Denerwuje mnie to. za pomoc będzie like

Opublikowano

nadal brak scanu!

jak cokolwiek udostępniasz na mpcforum to musisz zamieścić skan pliku.

1364561328-U384748.png


sygna by b4rt4z


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...