Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CastleCraft24[5xWIECEJ EXP-a Z MOBOW] [FRAKCJE][RPG][REKRUTACJA][50 SLOTOW][NO LAG][NO WL][Miała Atmosfera][Niedługo Najlepsza Siec serverow w Polsce]


Kiszka :DD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg 5b724ce4000af5554eaebd46.jpg5b724ce4000af5554eaebd46.jpg

CatleCraft24

 

Informacje.png

 

strzalka.gif TYP: Wojny gildii/Surival

strzalka.gif Sloty: 50

strzalka.gif Potwory: Wlaczone

strzalka.gif Zwierzęta: Wlaczone

strzalka.gif PvP: Właczone

strzalka.gif Premium: Nie trzeba

strzalka.gif Nether: Tak

strzalka.gif BialaLista: Nie

 

strzalka.gifIP: CastleCraft.yfun.pl

strzalka.gifIP TEAMSPEAK 3: rs21.teamspeak.pl:3200

 

Administracja2.png

Pro100wryj,Adam9147,McJoke,Zubron

Moderator -TigerAO

pluginy.png

Frakcje ,MCMMO,essentials,falsebook

 

InformacjeDot.png

-Server istnieje od 3 dni gra juz na nim ponad 30 graczy.

-Server dziala 24/7.

-Nie ma lagow.

-Duzo informacji na spawnie.

-5x wiecej EXP-a z Mobow.

-Bardzo tanie ceny VIP i SuperVIP.

-Plugin specjalnie dla Graczy na bramy i mosty (FALSEBOOK).

-Komedna /sethome dla Graczy co poprwia Gre.

-Bardzo Estetyczny spawn.

I wiele wiecej przywileji !!!

 

Jak powstał server:

Wpadlismy na pomysl z kolegami aby zrobic ,server w grze minecraft

Wszyscy sie zgodzili i postanowilismy kupic server na poczatek 30 slotow

po 3 dniach server stal juz pełny wiec nie zawachalismy sie dokupic jeszcze 50 slotow aby wszyscy gracze mogli spokojnie wbic na server bez problemu .

 

 

REKRUTACJA NA MOD-a I Admini OTWARTA

PODANIA PISAC W KOMENTARZCH:

1. Wiek:

2. Obycie z komendami:

3. Dlaczego ty:

4. Staż z minecraftem:

5. Staż z serwerami:

6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera:

7. Na ilu serwerach grałeś:

8.Czy masz TeamSpeak3

9.Ile poswiecasz godzin dziennie na gre

 

DZIEKUJE I ZAPRASZAM

PREZENTACJE SERVERA NA YOUTUBE:

Opublikowano

1. Wiek: 15

2. Obycie z komendami: 9/10

3. Dlaczego ty: Dużo poświęcam grze na tym serwerze

4. Staż z minecraftem: od Alphy

5. Staż z serwerami: Tyle samo co up

6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera: Tak

7. Na ilu serwerach grałeś: Wielu

8.Czy masz TeamSpeak3 Tak

9.Ile poswiecasz godzin dziennie na gre 5h + ( nie mam ferii)

Opublikowano

1 Wiek:15

2. Obycie z komendami:8/10

3. Dlaczego ty:Mam bardzo dużo czasu którymi nie mam co robić,także chce pomóc przy prowadzeniu serwera

4. Staż z minecraftem:2lata+

5. Staż z serwerami:1.5+

6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera:Tak 3 razy na własnych i z 6-10 na innych

7. Na ilu serwerach grałeś:Bardzo dużo

8.Czy masz TeamSpeak3: Tak Mam

9.Ile poswiecasz godzin dziennie na gre:6-8h

10.Kontakt: GG:45217411

Opublikowano

1. Wiek:14

2. Obycie z komendami:no nawet duza

3. Dlaczego ty:bo mialem juz swoj serwer i znam komendy i jestem ogar

4. Staż z minecraftem:2lata

5. Staż z serwerami:2lata

6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera:Tak na sowim serwie

7. Na ilu serwerach grałeś:uu nie jestem w stanie z liczyc

8.Czy masz TeamSpeak3:Tak

9.Ile poswiecasz godzin dziennie na gre:3-4

 

 

Opublikowano

Do 12 spróbuj wybrać 1 admina i 1 moderatora

 

Ej kocia ty chyba nie ogar;) bo napisałeś w podaniu że miałeś swój serwer a napisałeś że nie byłeś nigdy administratorem

Znawca
Opublikowano

1. Wiek: 15

2. Obycie z komendami: 9.5/10 <-- Nie ma osoby co zna wszystkie komendy.

3. Dlaczego ty: Znam się na tym bardzo dobrze. Byłem administratorem naprawde wiele razy i zawsze spełniałem swoją funkcje doskonale. Mam sporo wolnego czasu, znam poprawną polszczyzne, jestem ogarnięty, nie klne (chyba, że naprawde sie zdenerwuje). I co chyba najważniejsze mam dużo cierpliwości do tak zwanych ''neo kidów'' i ''nie ogarów''

4. Staż z minecraftem: prawie 2 lata

5. Staż z serwerami: Około 7. Nrok zajmuje się serwerami prawie cały czas (pawie sie pluginami, komendami itd)

6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera: Tak, wiele razy

7. Na ilu serwerach grałeś: Jak gracz? Setki.

8.Czy masz TeamSpeak3: Tak

9.Ile poswiecasz godzin dziennie na gre: Myśle, że coś około 6h

10. Kontakt: gg 11264289

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

@Ex?

5. Staż z serwerami: Około 7. Nrok zajmuje się serwerami prawie cały czas (pawie sie pluginami, komendami itd)

Z kogo ty idiote robisz ? "Pierwsza wersja gry została wydana 17 maja 2009 roku, natomiast wersja beta – 20 grudnia 2010 roku. Oficjalna data premiery to 18 listopada 2011 roku" Gdzie ty tu masz 7 lat ? Nawet pojęcia ile minecraft istnieje nie masz...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...