Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CastleCraft24[5xWIECEJ EXP-a Z MOBOW] [FRAKCJE][RPG][REKRUTACJA][50 SLOTOW][NO LAG][NO WL][Miała Atmosfera][Niedługo Najlepsza Siec serverow w Polsce]


Kiszka :DD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer Nie polecam

Serwer zrobiony dla kasy

Admini tylko spamują "kto chce kupić vipa "

ocena 2/10

Nawet /sethome nie działa

Opublikowano

Serwer Nie polecam

Serwer zrobiony dla kasy

Admini tylko spamują "kto chce kupić vipa "

ocena 2/10

Nawet /sethome nie działa

 

 

 

POPIERAM! podanie napisalem 2 dni temu i nadal gosciu nawet nie odpisal

 

 

Opublikowano

1. Wiek: 14

2. Obycie z komendami: Bardzo dobre

3. Dlaczego ty: Adminowalem juz na pieciu serwerach w swojej karierze z minecraftem, jestem ogarniety i nie robie bledow ortograficznych

4. Staż z minecraftem: od werji 1.8.1

5. Staż z serwerami: od wersji 1.8.1

6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera: Na pieciu.

7. Na ilu serwerach grałeś: Nie moge zliczyc ... Mozliwe ze na ponad stu...

8.Czy masz TeamSpeak3: Mam, lecz nie mam micro (zepsute)

9.Ile poswiecasz godzin dziennie na gre: Dziennie okolo 5h jedno razowo 1-2h

5 postów Jep!
10 postów Jep!
20 postów Jep!
50 postów Jep!

100 postów Nope : (

200 postów Nope : (
500 postów Nope : (
1000 postów Nope : (
2000 postów Nope : (
5000 postów Nope : (

Opublikowano

1. Wiek:15

 

2. Obycie z komendami:10/10

 

3. Dlaczego ty:Poniewaz mam zamiar wprowadzic nastroj do serwera(nie to ze nastroju niema)ale mam zamiar zrobic by gracze cieszyli sie grajac na tym serwerze i by im bylo milo grajac tu.

 

4. Staż z minecraftem:3LATA

 

5. Staż z serwerami:3LATA

 

6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera:Tak bylem administratorem na 2 innych serwerach i 4 moderatorem na innych serwerach.

 

7. Na ilu serwerach grałeś:Jest ich tak duzo ze nie policze.

 

8.Czy masz TeamSpeak3:Nie nie posiadam ale jesli podanie zostanie przyjete to sciagne ts3 a i mam jeszcze skype jak by sie ktos pytal.

 

9.Ile poswiecasz godzin dziennie na gre:W wolne dni tak od 4 godzin do 8 godzin a w dni szkolne od 3 godzin do 5 godzin.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...