Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Prezentacja] Osu! - Czyli Całkiem Dobry Tytuł - Online


konrad998

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Osu! - To gra Rytmiczna.

Strona Głowna

http://osu.ppy.sh/

Rejestracja

https://osu.ppy.sh/p/register

 

W tej grze są 3 Tryby + Normalny

1. Osu

 

Osu! - Należy w nim klikać w kółka, przesuwać myszką po suwakach i kręcić pokrętła.

 

Przykładowy Filmik z Tego Trybu

https://www.youtube....h?v=jdmdzrFaw2s

Przykładowe Zdjęcie z Tego Trybu

osu-orange.jpg?ec9f9b

 

2.Następny Tryb To CatchTheBeat ( Łapanie Owocków)

Chodzi o to żeby łapać postacią Owocki na nasz Talerzyk

Przykładowe Zdjęcie z Tego Trybu

1425173-catch_the_beat_super.png

Przykładowy Filmik z Tego Trybu

3.Następny Tryb To Taiko

Należy przycisnąć odpowiedni przycisk na klawiaturze w odpowiednim czasie. Istnieją dwa rodzaje kółek: niebieskie i czerwone.

Przykładowe Zdjęcie z Tego Trybu

screenshot034-25.jpg

Przykładowy Filmik z Tego Trybu

4. Ostatni Tryb ( Świeżo Dodany ) Osu!Mania

Coś podobnego do Taiko ;)

Przykładowe Zdjęcia z Tego Trybu

800px-Mania_screenshot.jpg

Przykładowy Filmik z Tego Trybu:

Istnieją rodzaje ukończenia poziomów:

D - najgorszy

C - Prawie najgorszy

B - średni

A - Prawie najlepszy

S - Najlepszy, ale zdarzały się małe potknięcia.

SS - Najlepszy, wszystko zrobione dobrze.

S - Najlepszy z potknięciami na modzie "flashlight".

SS - Najlepszy na modzie "flashlight".

 

Mody na których możemy grać

Ułatwiające grę - Easy, No Fail, Half Time.

Utrudniające Grę - Hard Rock, Sudden Death, Double Time, Hidden, FlashLight.

Specjalne - No Video, Relax, Auto Pilot(Osu!), Spun Out (Osu!), Auto.

 

 

Jak coś mam nick GibuPL

Pogram z chęcią z kimś

Dasz Diamenta ;P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...