Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytania] Kilka pytań odnośnie abonamentu.


Hexor_Of_Course

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Ile kosztuje miesięczny abonament ?

2. Gdzie mogę go kupić, za złotówki ?

3. Czy jeżeli przez jakiś okres będę płacił, a np. przez miesiąc sobie odpuszczę to będą z tego jakieś nieprzyjemności ?

4. Czy dzięki abonamentowi odblokuję wszystkie rasy, dostępne podczas tworzenia postaci ?

 

 

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi na pytania .

1360325468-U541599.png

Opublikowano

1. Ile kosztuje miesięczny abonament ?

2. Gdzie mogę go kupić, za złotówki ?

3. Czy jeżeli przez jakiś okres będę płacił, a np. przez miesiąc sobie odpuszczę to będą z tego jakieś nieprzyjemności ?

4. Czy dzięki abonamentowi odblokuję wszystkie rasy, dostępne podczas tworzenia postaci ?

 

 

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi na pytania .

1) 60 dni za 70 zł.

2) Na keye.pl

3) Nie, ale stracisz przywileje wynikające z posiadanej subskrypcji.

4) Tak.

Opublikowano

1) 60 dni za 60 zł

2) Na stronie gry, za pomocą paysafecard. Abonament tylko za pomocą konta lub paypal

3) Przejdziesz na konto prefered czyli pośrednie miedzy darmowym a abonamentem

4) tak

 

@up skąd czerpiesz błędne informacje januszq?

eRmailBanner2.png


Opublikowano

Cofka była, wczoraj ten temat był już zamknięty >D Już kupiłem na stronie głównej gry za 60 zł PaySafeCard na 2 miesiące, ale dzięki za odpowiedź :).

 

Tak jak napisałem wczoraj, moderatorze można zamknąć.

 

Pozdrawiam,

Hexor

1360325468-U541599.png

Opublikowano

1) 60 dni za 60 zł

2) Na stronie gry, za pomocą paysafecard. Abonament tylko za pomocą konta lub paypal

3) Przejdziesz na konto prefered czyli pośrednie miedzy darmowym a abonamentem

4) tak

 

@up skąd czerpiesz błędne informacje januszq?

Błędne? Można użyć prepaida, który na keye tyle kosztuje. Poza tym jeżeli nie będzie płacił za abonament, to straci przywileje subskrybenta. Nadal będzie ograniczony... Masz jeszcze informacje z oficjalnego FAQ/help center

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...