Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skladanie komputera [myslenie o przyszlosci ^^]


ShastaMan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Sie tak zastanawiam ile bym wydal na taki ''DOBRY'' komputer.Aby gra Batlefield 3 dzialala mi na duzych wymaganiach bez zadnego laga.Moze cos takiego jak maja rock i rojo.Tu jest przykladowy filmik jak graja

 

A wiec ile bym wydal,jaki procesor karte ? Gdzie ja kupie aby bf 3 dzialal na duzych wymagniach bez lagow ? Prosze podac dokladna cene i nazwy.

 

 

Odpowiedzi niezwiazane z tematem bede reportowac ^^

ie068n.jpg
Opublikowano

http://www.morele.net/inventory/info/JzEOjE/

 

jak za dużo to coś pozmieniam

 

O/C nie będzie, przy takim budżecie lepiej nie pakować się w Zalmana Z9 tylko poczekać na dostawę Brutusów 410.

Jak cena za wysoka to wystarczy wywalić nagrywarkę ;).

 

 

Moze cos takiego jak maja rock i rojo

 

ROJO ma PODOBNO kompa takiego, jak jego kumpel, pisał, że O/C nie robi. Zestaw ? MSi Z77A-GD55 i 3770k + GTX 670 od Asusa (reszty nie podaję, bo oprócz zasilacza i RAMów wszystko dobrze dobrane na moje oko).

Opublikowano

Możesz też kupić taki komputer

http://allegro.pl/komputer-fx-6x3-9gh-ddr-16g-gt630-4g-hdd-1tb-dvd-i2943778136.html

Na pewno gry pójdą przez najbliższe pare lat :)

 

Uhm... na pewno. Na tym NIC nie pójdzie, jesli chodzi o wymagające gry z 3 ostatnich lat -.-.

Zareportowane.

Opublikowano

http://www.morele.net/inventory/info/JzEOjE/

 

jak za dużo to coś pozmieniam

 

 

Zasilacz niewiem wlasnie mam ale nie jestem pewien jaki ^^

Plyte glowna mozesz odjac cene bo niedawno kupywalem z miesiac temu ;P

obudowe tez bo swoja przeciez mam ^^

dysk tez mozesz odjac bo mam swoj 1TB

zastanawiam sie czy ramu nie wiecej niz 8gb ;P ? moze z 16gb

to cos ^^ Lite-On iHAS120 SATA CZARNY BULK (iHAS120-04) tez mam ;P to mozesz tez odjac;P (tam gdzie sie wklada plyty :D?)

ie068n.jpg
Opublikowano

Zasilacz niewiem wlasnie mam ale nie jestem pewien jaki ^^

Plyte glowna mozesz odjac cene bo niedawno kupywalem z miesiac temu ;P

obudowe tez bo swoja przeciez mam ^^

dysk tez mozesz odjac bo mam swoj 1TB

zastanawiam sie czy ramu nie wiecej niz 8gb ;P ? moze z 16gb

to cos ^^ Lite-On iHAS120 SATA CZARNY BULK (iHAS120-04) tez mam ;P to mozesz tez odjac;P

 

Obudowę masz, ale jaką ? MUSI być zapewniony dobry obieg powietrza, aby podzespoły się nie przegrzewały.

Płyta główna... a jaką kupiłeś ? Na pewno pod socket 1155 ?

Po co 16GB RAM ? 8 powinno starczyć do nagrywanie najbardziej wymagających gierek.

Zasilacz jeszcze podaj, to się zobaczy czy można go wsadzić.

Opublikowano

Obudowę masz, ale jaką ? MUSI być zapewniony dobry obieg powietrza, aby podzespoły się nie przegrzewały.

Płyta główna... a jaką kupiłeś ? Na pewno pod socket 1155 ?

Po co 16GB RAM ? 8 powinno starczyć do nagrywanie najbardziej wymagających gierek.

Zasilacz jeszcze podaj, to się zobaczy czy można go wsadzić.

 

 

Nazwe zasilacza podam pozniej;p Narazie nie bede rozkrecac bo starzy sie beda czepiac ze cos popsuje oO [EH CI RODZICE]

 

Plyta glowna podam wszystko ci pisze na pudelku

 

ASRock

N68C-S UCC

NVIDIA GeForce 7025/n Force 630a Chipset DX 9.0,PS 3.0

 

Na pudelku sa rozne obrazki podam co na nich napisane

 

6core cpu ready support up to 95phentom 2 x6

 

am3cpu ready

compatible with windows 7

 

narysowane dwa malenkie procesory na jednym pisze amd athlon 2

a na drugim amd phentom x6

 

Hyper transport 2000mt/s

 

DDR2+DDR3 Combo Design

 

i na boczku pudelka pisze jeszcze takie cos

 

Socket AM2+/AM2/mATX/Hyper Transport

Bus 2.0GT/s/2 DDR3 1600+ 2ddr2 1066/

PCI-E X16/NVIDIA GeForce 7025 graphics/

5.1 CH HD Audio/4 SATA2/10 usb 2.0

ie068n.jpg
Opublikowano

No to masz AM2/AM2+ na stare AMD'ki a nie 1155 na intele xD

Musisz kupić. I musisz podać koniecznie ten zasilacz, bo to ważna sprawa. A czy dysk jest na SATA? Bo może jest na starym interfejsie ATA i nie podłączysz go nawet.


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...