Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SaintsCraft [Survival] [Kwadratowa Masakra] [WL] [No-P]


jinii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:OldSkullowy

Wiek:14

Coś o sobie: Jestem miłym sympatycznym graczem który szuka jakiegoś serwera na dłuższą metę.

Dlaczego ty?: Potrafię łatwo nawiązywać nowe znajomości , nie spinam , nie jestem grieferem ani cziterem.

Od kiedy grasz w mc: Od 1.5

Umiesz ładnie budować?: Jasne ;p

Czy zapoznałeś się z regulaminem?: Tak

mca.png
Opublikowano

Nick:MrPsychoo

Wiek:14

Coś o sobie: Jestem sympatycznym graczem który szuka jakiegoś serwera na dłuższy czas. !

Dlaczego ty?: Lubie poznawac nowych ludzi i budowac z nimi !

Od kiedy grasz w mc: W mc Gram od 3 lat

Umiesz ładnie budować?: Mama na 2 imie mi dala Bob Budowniczy !

Czy zapoznałeś się z regulaminem?: No tak!

Opublikowano

Podanie o odbanowanie

Droga Aministracjo servera prosze o odbanowanie użytkownika MsSkifon.

Przepraszam za grefi i objecuje że się to już nigdy nie powtuży.

PS:Tojest moje nowe konto na forum MPCForum.pl

Opublikowano

Nick: Kacu20

Wiek:15

Coś o sobie: Hej, jestem Sebastian pochodzę z Kostrzyna. Interesuje się tworzeniem animacji komputerowych. Czasami śmigam na łyżwach.

Dlaczego ty?:Jestem ogarniętym graczem, mam duże doświadczenie z serverami KM. Umiem współpracować więc myślę że ze mną nie będzie żadnych problemów.

Od kiedy grasz w mc: łooo długo jakieś 2.5 roku od alphy 1.2

Umiesz ładnie budować?: Taak umiem, bez problemu

Czy zapoznałeś się z regulaminem?: Taak

 

Ps# Czy istnieje możliwość nagrania let's playana tymże serverze ?

Opublikowano

Nick: MrPsychoo

Wiek: 14

Coś o sobie: Lubię grać na tego typu serwerach,dużo czasu na nich spędzam...

Dlaczego ty?: Jestem spoko,nie niszczę innym budowli itp. ...

Od kiedy grasz w mc: 3 lata

Umiesz ładnie budować?: tak

Czy zapoznałeś się z regulaminem?: tak

Opublikowano

@MsSkifon, po pierwsze o unban'a sie pisze na naszym forum, po drugie, wątpie że unbana dostaniesz, ponieważ takie fałszywe osoby jak ty nie są nam potrzebne.

 

@Kacu20 dodany, co do let's play, wejdź na naszego serwerowego ts'a i uzgodnij to z nami.

 

@MrPsychoo odrzucone.

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Opublikowano

Przychodzisz na serwer, składasz podanie akceptując tym samym regulamin w którym jest uwzględniona kara za grief i to że jest to zabronione. A ty i tak robisz swoje.

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Opublikowano

Nick:PetitekPL

Wiek:14

Coś o sobie:Lubie grac,gram 3-10 godzin dziennie

Dlaczego ty?:yyy... Bo tak

Od kiedy grasz w mc:2-2.5 roku

Umiesz ładnie budować?: Mysle ze tak,o tym zdecydujecie sami

Czy zapoznałeś się z regulaminem?:Tak

Opublikowano

Nick: emkalion

Wiek: 16

Coś o sobie: Jestem Emil. Lubie dobra zabawe podczas gry ale tez nie do takiego stopnia aby komus utrudniac. Jestem pomocny i wykonuje to co do mnie nalezy.

Dlaczego ty?: Tu moze byc to samo co wyżej. Szanuje graczy i ich prace. Nie utrudniam.

Od kiedy grasz w mc: Od bety.

Umiesz ładnie budować?: W miare tak.

Czy zapoznałeś się z regulaminem?: Oczywiscie.

Opublikowano

Nick:TheDemonekPL

Wiek:13

Coś o sobie:Lubie grac w gry.Zaprzyjazniac sie z innymi.Jestem miły spoko i wogule

Dlaczego ty?:HHH dlaczego ja ja chcialbym dojc dlatego bo lubie grac w minecrafta. Dlatego ze chcialbym sie zaprzyjaznic z innymi . No i lubie tez jezeli mnie nie przyjmiecie to bendzie wiadome ze znalezliscie jusz odpowiednie osoby do tego i taki ktos jak ja sie wam nie przydam

Od kiedy grasz w mc:4 lata

Umiesz ładnie budować?:Tak

Czy zapoznałeś się z regulaminem?:Tak

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...