Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SaintsCraft [Survival] [Kwadratowa Masakra] [WL] [No-P]


jinii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Liver

Wiek: 15

Coś o sobie: Jestem miły i pomocny kocham beatbox i freestyle jestem na ogół Skejtem:p

Dlaczego ty?: Ładnie buduję jestem ogarnięty:P

Od kiedy grasz w mc: od Wersji www.

Umiesz ładnie budować?: Tak

Czy zapoznałeś się z regulaminem?: yyy.... tak:p

Opublikowano

Nick:MrPatryko

Wiek:14

Coś o sobie:Mam na imie Patryk i uwielbiam grać w gry multiplayer np minecraft,lol,savage2 i takie tam .Po za grami uwielbiam piłke nożno i interesuje się fizyką chemią i techniko.

Dlaczego ty?:Bo uwielbiam serwery takie że buduje się dom i nie można greffować

Od kiedy grasz w mc:2 lata

Umiesz ładnie budować?:No pewnie

Czy zapoznałeś się z regulaminem?:Tak

Nowicjusz
Opublikowano

Nick: KamyyL

Wiek: 15 ( w sumie to już prawie 16)

Coś o sobie: Zwę się Kamyyl, czasem lubię sobię pojeździć na rolkach, rowerze obojętnie, czymś co jeździ.

Dlaczego ty?:Jestem ogarniętym graczem Minecraft i lubię tą grę, nie griefuję i takie tam. Lubię grać zespołowo, postaram się nie trollować, tzn. nie będę trollował.

Od kiedy grasz w mc: Bodajże od września

Umiesz ładnie budować?: Tak, posiadam tą umiejętność

 

Czy zapoznałeś się z regulaminem?: A jakże by inaczej

Opublikowano

Nick:revision342

Wiek:15

Coś o sobie:Jestem miły mam 15 lat chodzę do 3 gimnazjum lubie pilke nozna i grac na kompie

Dlaczego ty?:bo cche sprobowac sil na tym serwie

Od kiedy grasz w mc:5 miesiecy

Umiesz ładnie budować?:no powiedzmy;)

Czy zapoznałeś się z regulaminem?:ta

Opublikowano

Nick: jestemmadry123

Wiek: 13

Coś o sobie: Jestem poczatkujacym Grafikiem .

Dlaczego ty?: Uwielbiam serwery typu Kwadratowa Masakra

Od kiedy grasz w mc: Od wersji 1.7.3

Umiesz ładnie budować?: Tia

Czy zapoznałeś się z regulaminem?: Oczywiscie

mca.png
Opublikowano

Nick: Krzysiek48

Wiek:13

Coś o sobie: Jestem ogarnięty. Interesuje sie grami. Lubie pomagac innym.

Dlaczego ty?: Bo ładnie buduje. Znam zasady ortografi.

Od kiedy grasz w mc: od 1.5

Umiesz ładnie budować?: Tak.

Czy zapoznałeś się z regulaminem?: Tak.

Opublikowano

@KamyyL Dodany.

@revision342 Nie dodan y. Za mało napisane w dlaczego ty.

@jestemmadry123 Nie dodany. Za mało napisane w podaniu.

@Krzysiek48 Nie dodany. Za mało napisane w podaniu.

@Jonasz_Tyrlik Nie dodany. Za mało napisane w podaniu.

@ FireONgame Dodany.

Opublikowano

Nick:termak5

Wiek:13

Coś o sobie:Jestem 13 letnim graczem o imieniu Kuba.Ogarniam MC w skali 4/5 . A budowle mam w skali 8,5/10.

Dlaczego ty?:Ponieważ myśle że to jest fajny serwer z ogarniętymi ludzmi którzy nieużywaja Cheatów np. Nodus. Myśle także że jest ogarnieta Administracja

Od kiedy grasz w mc:nwm z 2 lata

Umiesz ładnie budować?: Tak

Czy zapoznałeś się z regulaminem?:Tak

Opublikowano

Nick: Tygrys6PL

Wiek: 13 lat

Coś o sobie: Mam na imię Tomek. Mieszkam na podhalu. Uwielbiam grać w piłkę nożną i gry komputerowe. Bardzo dobrze się uczę (4/5/6)

Dlaczego ty?: Gdyż nie griefuję i jestem ogarnięty. Nie cheatuję, gdyż cheaterstwo nie ma sensu.

Od kiedy grasz w mc: Około 2 lata

Umiesz ładnie budować?: Tak

Czy zapoznałeś się z regulaminem?: Tak

Opublikowano

Nick: teha

Wiek: 21

Coś o sobie: Miły , uprzejmy ,pomocny

Dlaczego ty?: Nadaje się pierwszy plusem jest wiek ,a co za tym idzie dojrzałość , ogarnięty ,spokojny

Od kiedy grasz w mc: koło 2ch lat , z przerwą.

Umiesz ładnie budować?: Hahhaha, nie wiem raczej tak.

Czy zapoznałeś się z regulaminem?: ta

Opublikowano

Nick:MineQuattro

Wiek:15

Coś o sobie:Jestem niewysokim gimnazjalistą.Interesuję się komputerami i trochę grafiką.W przyszłości mam zamiar zostać architektem.

Dlaczego ty?:Jestem miły szanuję pracę innych nie kradnę i nie zabijam bez powodu

Od kiedy grasz w mc:Od wersji alphy 1.2.6

Umiesz ładnie budować?:Tak lubię styl średniowieczny

Czy zapoznałeś się z regulaminem?:Oczywiście

Opublikowano

Nick: MaroMC

Wiek: 17

Coś o sobie: Jestem pomocny,dużo spędzam czasu na serwerze na,którym gram.

Dlaczego ty?: Gram w minecraft'a od dwóch lat i się bardzo dobrze na nim znam,umiem wpółpracować w grupie.

Od kiedy grasz w mc: od 2 lat

Umiesz ładnie budować?: Tak

Czy zapoznałeś się z regulaminem?: Tak

Opublikowano

Nick: TopToper

Wiek: 16

Coś o sobie: Lubię grać na tego typu serwerach,dużo czasu na nich spędzam...

Dlaczego ty?: Jestem spoko,nie niszczę innym budowli itp. ...

Od kiedy grasz w mc: 3 lata

Umiesz ładnie budować?: tak

Czy zapoznałeś się z regulaminem?: tak

Uczeń
Opublikowano

Nick: cursed1337

Wiek: 14

Coś o sobie: Mam na imię Bartek. Jestem miły, trenuje piłkę nożna oraz interesuje się Minecraftem. Mam dużo wolnego czasu.

Dlaczego ty? - proste pytanie. Jestem ogarnięty i kreatywny. O to chodzi w tej grze. Umiem również wnieść przyjemną i miłą atmosferę do zespołu. Mam również dużo czasu do gry.

Od kiedy grasz w mc: Od pół roku .

Umiesz ładnie budować?: Tak.

Czy zapoznałeś się z regulaminem?: Wszystko jest zrozumiałe - TAK.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...