Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BestCraft [Freebuild] [Arena-PVP] [20slotów] [Dedyk] [Rekrutacja-ON]


xRespoowYx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg BestCraft

 

Info.png

 

strzalka.gifTYP: Freebuild

strzalka.gifSloty: 20 - Istnieje możliwość powiększenia.

strzalka.gifIP: 78.46.112.227:25790

strzalka.gifPotwory: Na mapie Surowcowej.

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Na Arenie PVP

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie

 

 

Admin.png

Właściciel - TheDracuus

Administrator - MasterCookie

Administrator - Dajaa

Administrator - Maddia99

Budowniczy - Kotek

 

pluginy.png

Odpowiadające przygodzie !

 

InfoDOt.png

Rekrutacja na Moderatora lub Architekta jest Online !

Wzór na Architekta -

Wiek :

Skype Tak/Nie :

Mikrofon Tak/Nie :

Zdjęcia budowli :

Wiedza o minecraft 1/10 :

 

Podanie na Moderatora -

Wiek :

Staż gry w Minecraft :

Komendy 1/10 :

Dlaczego ty ? :

Składka ( 11.07zł miesięcznie ) Tak/Nie :

Mikrofon i Skype Tak/Nie :

 

 

NA serwerze jest dostępny ItemShop ( automatyczny )


http://pukawka.pl/itemshop,bigjoy,214797.html

Bez%2520nazwy.jpg

Speed Hack Minecraft 1.1 / 1.2.2

[Tut] Konfiguracja PermissionsEx + odblokujcie ...

Opublikowano

Podanie na Moderatora -

Wiek :15

Staż gry w Minecraft :okolo 5miesiecy

Komendy 1/10 :8/10

Dlaczego ty ? :poniewaz znam sie na komencach i mam pare pomyslow na serwer i bym pomagal graczom

Składka ( 11.07zł miesięcznie ) Tak/Nie : Nie

Mikrofon i Skype Tak/Nie Nie ale mam gg 43540498 ale mikro mam

 

ps jak by co 7o7

Opublikowano

Podanie na Moderatora

Wiek : 15lat

Staż gry w Minecraft : ok. 7 misiecy

Komendy 1/10 : 9/10

Dlaczego ty ? : Jestem miły, spokojny i cierpliwy, byłem już pare razy moderatorem, szanuje graczy i całą administracje.

Składka ( 11.07zł miesięcznie ) Tak/Nie : NIE

Mikrofon i Skype Tak/Nie : Mikrofon - TAK / Skype - NIE

 

W razie chęci uzyskania więcej informacji proszę o kontakt tutaj na PW.

 

~Pozdrawiam Sir Manieek

Jeżeli pomogłem podziękuj klikając Lubie to! <3


sygna1.png

Opublikowano

Podanie na Moderatora -

Wiek :15

Staż gry w Minecraft :3 lata

Komendy 1/10 :8

Dlaczego ty ? :Lubie być moderatorem mam doświadczenie grałem jako moderator jusz na 4 serverach.

Składka ( 11.07zł miesięcznie ) Tak/Nie : Niewiem zastanowię się

Mikrofon i Skype Tak/Nie :Tak

Opublikowano

Wzór na Architekta -

 

Wiek :12 lat

 

Skype Tak/Nie :Nie

 

Mikrofon Tak/Nie : Nie

 

Wiedza o

 

Wiedza o Minecraft 1/10 : [ 7 ] Gram w minecraft od wersji Beta 1.7.3

 

Zdjęcia budowli :

post-669507-0-65103200-1359978864_thumb.png

post-669507-0-30382000-1359978878_thumb.png

post-669507-0-76195000-1359978891_thumb.png

post-669507-0-06533300-1359978905_thumb.png

post-669507-0-86005600-1359978920_thumb.png

post-669507-0-48950300-1359978936_thumb.png

post-669507-0-24026500-1359978946_thumb.png

post-669507-0-37201000-1359978960_thumb.png

post-669507-0-27497000-1359978970_thumb.png

Opublikowano

Podanie na Moderatora -

Wiek : 15

Staż gry w Minecraft : 2 i pół

Komendy 1/10 : 10/10

Dlaczego ty ? : Jestem dziewczyną, więc chętnie dodam serverowi uroku. Jestem miła, cierpliwa i chętnie pomagam ludziom.

Składka ( 11.07zł miesięcznie ) Tak/Nie : niestety nie

Mikrofon i Skype Tak/Nie : nie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...