Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy dostanę bana na konto o podobnym ID?


ARKA997

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jw. chciałbym się spytać ,bo mam 4 konta o podobnym id i takim samym hasle,ale na innych e-mailach

np:

Jan123 h:123456

Jan12 h:123456

Janek123 itd

 

I czy jeśli dostane bana na jedno z tych kont to poleci reszta? czy nie ma to nic do znaczenia.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Zależy od GM'a banującego.

 

Są dwa rodzaje banów:

 

Ban na konto - banuje tylko i wyłącznie jedno konto na którym były używane hacki, itp.

 

Ban na IP (ajpii) - banuje wszystkie konta założone na danym IP.

Opublikowano

Team Metin2 banuje na adres IP tylko w wyjątkowych przypadkach i znam tylko jedną taką sytuację - koleś dostał perma na IP, bo stworzył DMG Hacka. O innych takich rzeczach nie słyszałem. Jeśli masz ID załóżmy: stefan101 to przecież inny facet o imieniu Stefan i nicku stefan10 lub stefan001 nie dostanie bana, ponieważ takim sposobem mogłoby nie być połowy osób na PL'u. ;-) Tylko i wyłącznie konta powiązane e-mailem. Nic więcej.

Opublikowano

Nie możesz dostać bana dlatego, że masz 2 podobne ID. Możesz jedynie dostać bana na konta, które masz powiązane z emailem.J

 

 

Jest sobie Franek i on ma ID : tylek123

i jest sobie Genia, oni się nie znają ... i ma ID : tyłek1234 bo 123 był zajęty.

 

Franek sobie przeyebau to dlaczego Genia ma mieć lipę.

 

Logic is very easy.

Opublikowano

Nie dostaniesz, ponieważ są oddzielne e-maile.

Chyba, że przeskrobiesz coś naprawdę ostro to Cię zbanują na IP. ( Tudzież sprzedawanie hacków, botów do metina. )

Minus.png
Opublikowano

Podsumowując :

Są 2 typy banów :

a] Na id - Dostaniesz bana tylko na jedno konto ze względu na to, że nie są połączone jednym emailem.

b]Na ip - Jeżeli dostaniesz tego bana, no to jest gorzej ...

 

Za samo id nie dostaniesz.

Taki przykład :

Zawsze dajesz sb. id forum, jeżeli to id jest zajęte to możliwe, że ludzie po prostu dali by sb. id np. forumm, albo forum11 itd.

 

Jak dla mnie temat do zamknięcia.

Obecny brak sygny :(

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...