Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[20slot][NO LAG][Survival + Wojny Frakcji + SkyBlock][VIP/SVIP][SG][Mob/Spl]


FinLandia-serv

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

FinLandia...

..Po prostu Złoty Serwer

;)

post-839687-0-33039600-1359079191_thumb.png

 

Serdecznie zapraszam na serwer 24/7 jakim jest FinLandia !

Serwer to bardzo nietypowe, a jak dla mnie zaje*iste połączenie :

 

Survival + Wojny frakcji + SkyBlock

 

W rzeczy samej, jest to porostu survival, na którym możemy posiadać jedną latającą działkę ; )

Według mnie jest to np. dobry sposób na przechowywanie swoich itemów.

 

LINK DO VIDEO - PREZENTACJI:

 

 

Link do forum - Będzie dodany w opisie Video-prezentacji serwera !

 

Bardzo ogólne informacje :

 

1346003482__de2zjo.gifNazwa: FinLandia

1346003482__de2zjo.gifIP: s57.mineserv.eu:6446

1346003482__de2zjo.gifSloty: 20

1346003482__de2zjo.gifRodzaj: Survival + Wojny frakcji + SkyBlock

1346003482__de2zjo.gifPremium: Non premium - Nie

1346003482__de2zjo.gifNether: Tak

1346003482__de2zjo.gifEnd: Tak

1346003482__de2zjo.gifPvP: Tak

1346003482__de2zjo.gifZwierzęta: Tak

1346003482__de2zjo.gifMoby: Tak

 

Uznałem, że uczciwie będzie, jak sami zobaczycie na czym stoicie i dałem wam możliwość komendy /plugins, dzięki której wyświetli się wam lista pluginów !

 

A na nudę:

 

1346003482__de2zjo.gifSurvival games/igrzyska śmierci [sG]

1346003482__de2zjo.gifMob-Arena [MA]

1346003482__de2zjo.gifSpleef-Arena [sPL]

1346003482__de2zjo.gifParkour [HARD]

1346003482__de2zjo.gifParkourv2 [EASY]

1346003482__de2zjo.gifTrampolina [super zabawa !]

 

Złoty Serwer Złota Administracja:

 

- [Wlasciciel] Nikos_PL

- [Admin] DoberTM

- [Admin] Kondziu518

 

Na serwerze każdy ma dostęp do zakupu rangi: VIP - 11.07zł i SuperVIP - 23.37zł

;)

Normalnie range opłacasz na 30dni, jednak w promocji dostajesz ją na 60dni !

Taka promocja istnieje na pierwsze trzy zakupione rangi !

Pozostało : 0 !!!

Wszystkie już sprzedane:

 

[sVIP] dawid1270

[sVIP] OstryMajonez

[VIP] asieko1

 

Codziennie staram się robić eventy, albo ja, albo moi partnerzy !

Dokładnie, to serwer istnieje od środy godz. 20.00 !

Będziemy starać się, aby serwer rozwijał się i szedł w tym dobrym kierunku,

A wy możecie nam w tym pomóc kupując Rangi, składając nam przeróżne propozycje na dodanie pluginu, czy jakiejś nowej możliwości, a także odwiedzając nasze Forum !

 

Po wejściu na serwer, absolutnie zalecam czytanie regulaminu, i odwiedzenie listy warpów /warp lista .

 

Ja, jako właściciel serwera piszę tą publikacje, po to aby ją czytano i założę się że nawet 50% ludzi czytających ten temat, nie doszło do tego momentu, zatrzymując się na "IP" czy dwie linijki dalej. Nie pisze tego dla siebie, tylko dla was ! Abyście choć w 1/100 zapoznali się ze serwerem !

 

Pozdrawiam tych, którzy to czytają

;))

 

Serdecznie zapraszam do komentowania serwera, gdyż zwiększy to odwiedzających temat, którzy jednocześnie zapoznają się z waszym zdaniem !

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mi osobiście serwer nie przypadł bardzo do gustu.

Administracja siedzi w gildiach i jest ich zaopatrzeniowcem.

Admin wsadza do więzienia tylko dlatego bo nie rozumie słów graczy.

Rozdaje diaxy za dobre słowo na tej oto stronce :3.

Ma swoich pupili, którzy robią na serverze co im się tylko podoba.

Server nie posiada żadnych anti-cheat'ów.

Ogólnie servera nie polecam.

 

Jeśli chcesz odpowiedzieć na ten komentarz to bardzo cię proszę o zachowanie syntaksy.

Opublikowano

Mi osobiście serwer nie przypadł bardzo do gustu.

Administracja siedzi w gildiach i jest ich zaopatrzeniowcem.

Admin wsadza do więzienia tylko dlatego bo nie rozumie słów graczy.

Rozdaje diaxy za dobre słowo na tej oto stronce :3.

Ma swoich pupili, którzy robią na serverze co im się tylko podoba.

Server nie posiada żadnych anti-cheat'ów.

Ogólnie servera nie polecam.

 

Jeśli chcesz odpowiedzieć na ten komentarz to bardzo cię proszę o zachowanie syntaksy.

Po 1 . Siedzę w gildiach, bo sam lubię sobie trochę pograć, a jeśli już jestem w gildii, to ABSOLUTNIE nie jestem żadnym zaopatrzeniowcem !

Po 2 . Nikt tutaj nie jest moim pupilem, za wszelkie wykroczenia, czy nie przyjemności karam każdego, więc jestem BEZSTRONNY !

Po 3 . Serwer istnieje dopiero od dwóch dni, Anti - cheaty są. Widocznie JESZCZE nie działają do końca. /plugins

Po 4 . W pace wylądowałeś dlatego, że ustawiłeś sobie sethome'a na czyjejś wyspie, co nie podobało się jej właścicielowi !

Pozdrawiam i czołem !

Opublikowano

Z KondziouPL się nie zgodzę ponieważ:

- Siedzimy w gildiach ale jest ustalone, że sami pozyskujemy surowce i tyle, bez żadnego gamemode ^^

- Admin wsadził kogoś do więzienia za niezrozumienie słów ? xD Każdy sobie musi zasłużyć na taką przyjemność ^^ i ty zasłużyłeś nie będę się rozpisywał.

- Anti - cheaty mogły nie działać, ale już powinny działać :) Zresztą był to 1 dzień servera prawdopodobnie.

 

Ogólnie od siebie server polecam.

- Masz problem napisz do Właściciela, Admina na pewno Tobie pomożemy.

- Gdy pojawia się jakiś błąd na serverze od razu właściciel stara się go naprawić.

- Jest mila atmosfera na czacie, każdy gracz który klnie, pisze wyzwiska itd. jest wyrzucany z servera (jeśli to nie poskutkuje to gracz ponosi dalsze konsekwencje) więc nie ma się co martwić.

- Sami wejdźcie na server i zobaczcie jak jest :P

- Doszła dzisiaj trampolina, więc jeśli ktoś chce poskakać to Zapraszamy ;P

Opublikowano

@ref

 

Odświeżamy co 24h @

 

Cyt:

"Nie spam na czacie i nie pisz CapsLockiem"

 

Swoje zasady wprowadzasz,za to innych nie szanujesz.

 

Co do servera to daje 4/10

 

Reklama "Wyje&ana" ale jak wejdziesz na server to wcale nie rusza.

/plugins zablokowane? (Podobno miało być odblokowane specjalnie dla gracza)

Spawn-Sorry ale nie powala- 15 min roboty z setowaniem (World edit)

Ortografia-Powalająca mógłbym powiedziec,skoro nie umiecie napisać porządnie regulaminu cyt: "wulgarnyn" "w(spacja)obec"

Co do regulaminu-kiepski pomysł by nawiązywać temat regulaminu do przykazań

 

A z tym do się uśmiałem:

cyt:"Anti - cheaty są"

 

Po co ci anty-cheat skoro można bugować itemki

Zobaczysz że za kilka dni wszyscy beda mieli mnóstwo diaxów.

 

Jeśli nie wierzysz że można na tym twoim "serwerze" bugować to wpisz na graczu komendę:

-logout

-unregister

 

A teraz do graczy:

NIE GRAJCIE NA TYM SERVERZE

 

Pozdrawiam cały Team!

Opublikowano

Tak sądzi Krystian, jednak ja i gracze są innego zdania, także zapraszam do wejścia i własnego Komentarza ! :)

PS. Dzięki za pouczający komentarz. być może wyciągnę z niego jakieś wnioski

Opublikowano

Krystian1909 : Nie grajcie na tym serverze ???

Czemu zniechęcasz ludzi do grania ??

Może tobie się nie podoba ale mi jak najbardziej ;)

I myślisz że innych nie szanuje ? wręcz przeciwnie ty nie szanujesz innych pisząc takie komentarze :D

Pozdrawiam cały team !!!

SVIP : Dawid1270 ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...