Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Coś mi się dzieje z launcherem, potrzebuje pomocy!


munigucio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

mam problem , naciskam na ikone Cabala i nic sie nie dzieje . A jak uruchamiam 2 raz to pisze po angielsku , że klient jest uruchomiony.

Było troche tych tematów na innych forach ale nie znalazłem odpowiedzi. ;(

 

Klienta dzisiaj pobralem rano +10 :00 . Ładnie sie wszystko pobrało i grałem .

O 15+ wszedlem na questa i wywaliło mnie z serwa i pisalo relognij ... ale wkurzyłem i wyłączyłem gre .

Teraz wchodze i ten problem .

 

Próbowałem metodą husky / nie chce przeinstalowywac gry bo troche sie pobiera potem ...

Nic nie działa prosze o pomoc .

 

aaa i wyłączam przy tym antyvirusa (avasta) i firewalla .

Opublikowano

Jakiego masz wina?

 

Otwiraj ikone PPM ( prawy przycisk myszy) i klikaj uruchom jako administrator

 

Sprawdz sterowniki, sprawdz NETframeworka

 

Jak nie to mozliwe ze podczas pobierania net na sekunde sie rozlaczyl i nie pobrala jakiegos pliku

 

Jesli nie to reinstalka

Opublikowano

Albo spróbuj tego.http://www.mpcforum.pl/topic/831401-tutorial-manual-patch-czyli-patchowanie-reczne/

 

Jak nie pomoże to poszukam dalej.

Kappa.

Opublikowano

Mam ten sam problem ;/

Klikam start cabal i nic sie nie dzieje ;/

zero reakcji

zaden error nawer okno sie nie pojawaia

win vista

Prosze o pomoc

Jeżeli pomogłem daj LIKE...

Jeżeli Nie to też taj LIKE...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...