Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam gry na długi czas


- Pawlak -

:)  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. mmorpg

    • Minecraft
      8
    • Dark Orbit
      1
    • Guild Wars
      2
    • League of Legends
      13
    • Need For Speed World
      2
    • World of Tanks
      1
    • Smite - Battleground of the gods
      0
    • DOTA 2
      2
    • Dragon Ball Online
      0
    • Terraria
      0
    • Lineage 2
      1
    • Mu Online
      0
    • Cabal Online
      1
    • 4Story
      1
    • Last Chaos
      1
    • World of Warcraft
      5
    • NosTale
      1
    • Inne gry
      7
  2. 2. Fpp

    • War Rock
      5
    • Combat Arms
      1
    • Arctic Combat
      0
    • Ghost Recon Online
      0
    • WarZ
      3
    • Battlefield
      13
    • Call of Duty
      2
    • Counter Strike
      5
    • Crossfire
      0
    • Seria GTA
      7
    • Team Fortress 2
      3
    • Inne gry FPP
      7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

obczaj gierke Warframe to cudo wymiata :D z mmo gieraj w lola ale pierw obczaj warframe po polsku + za darmo update'y co chwile wychodza dodają duzo broni mobów i wgl

 

każdemu j polecam :D

Opublikowano

Wydaję mi się, że z tych gier, które podałeś w ankiecie dla Ciebie odpowiednie będą Battlefield - dużo moich znajomych w to gra od dłuższego czasu, ja też niedawno zacząłem, oraz League of Legedns - ta gra jest znienawidzona przeze mnie, lecz wiele graczy zostaje przy niej na dłużej, sam nigdy w nią nie grałem.

Opublikowano

MMO:

Nie wiem jak tam Twoje upodobania, jesli manga to polecam Nostale.

4story też jest fajne, ale jak wiadomo Game(Money)Forge(Force)(niepotrzebne skreślić^^) potrafi z gry pięknej i pełnej potencjału zrobić gunwo. Neverwinter - nowa gra, świetna grafika, pierwsza gra non target która mnie tak zakochała w sobie.

FPS:

Warrock(Jak masz serce do cziterów) lub polski serwer nie posiadający wgl cziterów

Battlefield: Jak masz dobry(no powiedzmy w miarę sprzęt) i trochę kasy by ją kupić(akurat na humble bundle jest promocja i masz full gier za grosze, w tym bf3)

Combat arms - fajna gierka ale nie wciąga tak jak warrock :)

Opublikowano

MMORPG:

Neverwinter.

Gra bardzo wciągająca.Dużo ras i klas postaci, świetne dungeony, pojedynki PvP.Jak na razie max. lv to 60 ale 22 sierpnia będzie update do 80 poziomu, a co za tym idzie nowe questy, mapy, oraz nowa rasa i klasa postaci.

FPP:

Seria GTA.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...