Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.7]FightCraft [SV][FRAKCJE][DEDYK][PVP][EVENTY][150 slotow][Igrzyska-Śmierći][TS3][NOWA EDYCJA][REKRUTACJA NA ADMINA/MODA ON]


absolwentppt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

FIGHTCRAFT

Grid_Iron_Sword.png IP:FIGHT-CRAFT.PL

Grid_Iron_Sword.png IP TEAMSPEAK3:46.29.20.229

Grid_Iron_Sword.png TYP:SURVIVAL/FRAKCJE

Grid_Iron_Sword.png POTWORY:TAK

Grid_Iron_Sword.png ZWIERZETA:TAK

Grid_Iron_Sword.png PVP:TAK

Grid_Iron_Sword.png PREMIUM:NIE

Grid_Iron_Sword.png SLOTY:150

Grid_Iron_Sword.png WHITE-LIST:NIE

Grid_Iron_Sword.png NETHER:TAK

Grid_Iron_Sword.png WERSJA SERWERA:1.4.6/1.4.7

Grid_Iron_Sword.png MASZYNA:DEDYK 24/7

 

Jutro odbędzie się EVENT dla wszystkich Graczy o godzinie 14-16.Co będzie ? I jak można się przygotować? A więc EVENT będzie polegał na Parkour Gracze będą skakać po różnych blokach. Nagroda ? Hmmm

1. Miejsce - Miecz Diaxowy Ostrość 3 i Odrzut 2

2. Miejsce - Zbroja Żelazna Ochrona 2

3. Miejsce - Buty Żelazne Ochrona 1

Oto przewidziane narody dla Najlepszych w Skakaniu po Pixelowym Świecie.

Z mojej strony to wszystko i życzę POWODZENIA NA EVENCIE

 

 

 

 

]---------------[ ]---------------[ ]---------------[ ]---------------[ ]---------------[

Inne Informacje na temat Serwera:

 

- Drop diamentów z kamienia [:.0.10%.:]

- Drop złota z kamienia [:.0.20%.:]

- Drop szmaragdów z kamienia [:.0.30%.:]

 

- Serwer oferuje /kit start daje nam podstawowe narzędzia dla każdego

 

- Na serwerze w specjalnych pomieszczeniach znajduję się expiarka i enchant najwyższej klasy, tylko dla VIP-a

 

- Na gracza przypada 100MB ramów, więc nie powinny występować lagi

 

- Świetna Unikatowa Mapa

 

- Na Spawnie znajduję się darmowa rzeznia

 

- Frakcje możesz utworzyć za 1500$, lub dołączyć do innych frakcji

 

- Znajduje się różnych dodatków , które także urozmaicą grę

 

- Każdy Gracz może teleportować się do danego gracza za pomocą /tpa Nick

 

]---------------[ ]---------------[ ]---------------[ ]---------------[ ]---------------[

 

 

EKIPA

[Własciciel] test

 

[HeadAdmin] vinteel

 

[Admin] NeQu

 

 

||||||||||||||||||||||||||||||

 

 

POSZUKUJEMY RÓWNIEŻ ADMINA/MODERATORA

 

- Minimum 15 lat

 

 

 

- Dyspozycyjność

 

 

- Umiejętność

 

 

- Mikrofon (opcjonalnie) oraz TS3

 

 

Wzór podania na Admina - napisać w komentarzu

 

Wiek:

Nick z mc:

Mikrofon:

Doświadczenie:

Praca w grupie:

Umiejętność obsługi WorldEdit oraz VoxelSniper'a:

Coś o sobie:

Wzór podania na Moderatora - napisać w komentarzu

 

Wiek:

Nick z mc:

Mikrofon:

Doświadczenie:

Praca w grupie:

Umiejętność obsługi FigAdmin oraz Essentials:

Coś o sobie:

Czy wiesz, że za odkrywanie szczytów czy zwiedzanie nowych budynków możesz znaleść w skrzyniach cenne przedmioty? Takie budowle odbędą sie co tydzień w Piątek.Marzyłeś,by zbudować swój zamek w wielkim, górzystym alpejskim terenie? A może na równinie? Sam zdecyduj!

Opublikowano

Na tak zjebanym serwerze nie da się grać....

graja 3 osoby które dostały 1500 $ na gildię od admina (Tylko dlatego że są znajomi)

Gracze JezusPan i Zaacny Zaczęli mnie wyzywać..Napisałem żeby spierdalali...

A ci się popłakali i uciekali jak suczki do admina ...i za to mam BANA !

 

SERWER ZJEBANY NA MAXA !!!!! 0/10

Opublikowano

Dobry serwer naprawde polecam gitny test :D

 

Dobry serwer naprawde polecam gitny test :D

 

wzor na moda :

Wiek - 9,5 lat

Nick w mc : Kubasau

Mikrofon : tak

Doswiadczenie : kopanie,budowanie

Praca w grupie : dobra

Umiejetnosc obslugi figadmin i essientials : umiem

Cos o sobie : Lubie minecraft , mieszkam we wieleniu , lubie fightcraft :)

Opublikowano

Zajebisty serwer !! tylko zmiencie czekanie na teleportacja z 7 na 3 ;p

 

nie polecam tego servera, spawn taki sam jak na 4crafters i admin banuje za to ze mu sie powie prawde :)

pozdro !

z tego co widze jest podobny a nie taki sam

Opublikowano

Dobry serwer naprawde polecam gitny test :D

 

 

 

wzor na moda :

Wiek - 9,5 lat

Nick w mc : Kubasau

Mikrofon : tak

Doswiadczenie : kopanie,budowanie

Praca w grupie : dobra

Umiejetnosc obslugi figadmin i essientials : umiem

Cos o sobie : Lubie minecraft , mieszkam we wieleniu , lubie fightcraft :)

HAHAH NIE UMIESZ CZYTAC TAM NAPISANE JEST MINIMUM 15LAT A TY MASZ 9 ;]

Opublikowano

Serwa mi polecil orzechpl12 i po 10 minutach gry na tym serwerze STWIERDZIŁEM BOSKI COS DLA MNIE GILDIA KOSZTUJE NIE JEST ŁATWO JAK NA INNYCH SERWERACH ADMINISTRACJA POMAGA NA TS3, ORAZ NIE DAJE ITEMOW I NIE ZABIJA JAK NA INNCYH . POLECAM SERWER NICK ZACIOR

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...