Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] DXWnd v2.0 PL [Maple Story w oknie]


Krwawy Skalpel

Rekomendowane odpowiedzi

Uczeń
Opublikowano
Thx Uzywam Tego juz tera wiem jak Zrobic Takiego Questa co nie rozumialem Bardzo Dziękuje

 

ten dxwnd normalnie dziala na all wersjach ..... znajac zycie to pewnie macie zaznaczone dx automatically , zaznaczcie dx8 i powinno byc git

szpiegsb6.th.jpg
Opublikowano

Nie wiem dlaczego wam ten dxwnd nie działa ;) pewnie nie zaznaczacie dx8 a np dx9

Zrobiłem test na 3 kompach i wszystko ładnie śmiga , haxy nie wykrywa

Wersja jest w 100% działająca ! [działa na ems , gms na 100% , na inne wersje też]

Opublikowano

Gratki dla Skalpela :D

Nie musze mowic ze sie przyda ... bo wiadomo ;)

' wielu ludzi patrzy, lecz tylko nie liczni widzą '

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

wiem ze to stary temat ale mam wielka prosbe mogl;by ktos to wzucic 2 raz prosze ;] z gory dzieki

Opublikowano

Emm nom rozkopałeś nieźle zakurzony już temat o_O to juz raczej nie działa pod wersje ktore mamy nie myle sie ?

Wiesz co ci powiem głupi skurwysynie ?? Moja mama dobre ciasta robi :]

 

eMs

rukiazj3.th.png suzumiyaharuhinoyuuutsukh8.th.jpg 12566620050620124711dj7.th.jpg elfenlied17qh6.th.jpg fsn00024pp2.th.jpg

 

284239619.png

 

Suzumiya Haruhi No Yuuutsu the best anime of my life !!

 

 

Masz Athisa gg ? To sie ciesz bo ja też mam :P

 

 

Opublikowano

na GMS powinno dzialac ale poco skoro nexon sam to ulatwil??

a nie EMs nie radze tego uzywac , ja tak zrobilem i mi ciagle odpalal w oknie i wykrywalo mi jako hacki wiec nie radze

Moje piekne warny :D

Yoooj Ostrzeżony Dec 22 2008, 10:47 AM

Dodano do poziomu ostrzeżenia

Pozostawie bez komentarza.

Yoooj Ostrzeżony Dec 22 2008, 10:46 AM

Odjęto z poziomu ostrzeżenia

.

Lord Makin Ostrzeżony Dec 20 2008, 08:29 PM

Dodano do poziomu ostrzeżenia

Obraźliwa sygnatura. Gdy tekst zniknie, ściągne ostrzeżenie

Lord Makin Ostrzeżony Dec 20 2008, 08:28 PM

Odjęto z poziomu ostrzeżenia

Miejsce na warna

Yoooj Ostrzeżony Dec 5 2008, 10:53 PM

Dodano do poziomu ostrzeżenia

Za co? za PW od tego Pana cytuje:

''TY KURWA JAKIS PIERDONIETY JESTES !!!!!!!!!!!!!! WARN ZA ,,NIEPOPRAWNA NAZWE" POJEBANY JAKIS CWEL JEDEN WEZ MNIE JUZ LEPIEJ ZBANOJ CIOTO JEDNA ;/ PIERDOL SIE SUKO JEBANA , KURWA JUZ DETOX BYL LEPSZY''

Ostrzeżony Nov 30 2008, 05:15 PM

Dodano do poziomu ostrzeżenia

Niedpowiednia nazwa Tematu.

Mlody Ostrzeżony Sep 26 2008, 08:47 PM

Dodano do poziomu ostrzeżenia

spam.

Seldek Ostrzeżony Feb 15 2008, 09:58 PM

Dodano do poziomu ostrzeżenia

Brak scanu Pliku.

Detox Ostrzeżony Feb 15 2008, 06:54 PM

Dodano do poziomu ostrzeżenia

spam.

 

heh duzo tego

Opublikowano
a nie EMs nie radze tego uzywac , ja tak zrobilem i mi ciagle odpalal w oknie i wykrywalo mi jako hacki wiec nie radze

 

 

LoL mi to dziala normalnie niemam zadnych problemow z dxwnd -.-

Opublikowano

@MarurBan

Bo lamka jesteś:]

@Odnosnie Tematu

To Jest Przydatne na eMS na gMS jest w opcjach zmiana na windowed mod :] Jak Dla Mnie Sam tut. guddżob djud

Pozdrawiam MrBigos

Sex And Przemoc

Dziwki, Dupy Koks i srebro

(Tworzę Pin Crackery, Spim Boty!! Lecz nie za darmo! PM ME)

Opublikowano
@MarurBan

Bo lamka jesteś:]

@Odnosnie Tematu

To Jest Przydatne na eMS na gMS jest w opcjach zmiana na windowed mod :] Jak Dla Mnie Sam tut. guddżob djud

Pozdrawiam MrBigos

 

Z tego co pamiętam (dawnoo nie grałem w ms'a) na gms istnieje ten "windowed mod" ale nie umożliwia on grania na rozciągniętym okienku na cały ekran (jak dla mnie bardzo przydatna funkcja) więc dxwnd forever ;p

  • 4 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...