Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.7] Serwer MineCraft bez hamachi, bez białej listy | FreeBuild [Survival + Działki]


feersaken

Survival czy 4Fun?  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Survival czy 4Fun?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Super serwer! Super Kopalnia! nie trzeba uganiać się na np surowcach żeby zdobyć coś. YAY epic serwer!

 

Wiedzmin_PL.

Opublikowano

Taka krótka informacja na wstęp.

 

Serwer jest skonstruowany tak, żeby nikt się nie czuł na nim obcy. Jeśli nie lubisz Survival możesz grać na Freebuild i odwrotnie!

Jeśli na serwerze coś Ci nie pasuje, chciałbyś to zmienić lub potrzebujesz pomocy, możesz śmiało napisać do administracji, chętnie pomożemy.

 

Nie chcę Was zanudzać, najważniejsze informacje zostały podane :)

 

Adres IP: 213.133.111.75:25600

 

Hamachi: Nie

Premium: Nie

Biala Lista: Nie

 

Potwory: Tak

Zwierzeta: Tak

PvP: Tylko na mapce Survival

 

Dodam jeszcze że planujemy zrobić na serwerze Hunger Games oraz Frakcje (Gildie)

Czemu nie moge się zalogować ??

 

 

 

Serwer słaby, - niedopracowany...

j

 

Taka krótka informacja na wstęp.

 

Serwer jest skonstruowany tak, żeby nikt się nie czuł na nim obcy. Jeśli nie lubisz Survival możesz grać na Freebuild i odwrotnie!

Jeśli na serwerze coś Ci nie pasuje, chciałbyś to zmienić lub potrzebujesz pomocy, możesz śmiało napisać do administracji, chętnie pomożemy.

 

Nie chcę Was zanudzać, najważniejsze informacje zostały podane :)

 

Adres IP: 213.133.111.75:25600

 

Hamachi: Nie

Premium: Nie

Biala Lista: Nie

 

Potwory: Tak

Zwierzeta: Tak

PvP: Tylko na mapce Survival

 

Dodam jeszcze że planujemy zrobić na serwerze Hunger Games oraz Frakcje (Gildie)

Mam problem z logowaniem pisze /register i swoje hasło i nie moge sie ruszyć z miejsca

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...