Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyniki konkursu na najlepszy kawał


Things

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie dzisiaj wraz z Istnym ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszy kawał.

 

 

1 Miejsce MrPiotrek122 (Dyskwalifikacja)

2 Miejsce Arnold Boczek

3 Miejsce Kaś

 

Gratulujemy.

1396292564-U784394.png
Opublikowano

MrPiotrek122

 

Siedzi hitler i mowi :

- Dajcie tego zyda do komory i ustawcie 50%.

Wprowadzaja zyda do komory , mija wyznaczony czas a zyd stoi i sie smieje pokazujac palcem na penisa a potem w gore.

Hitler mowi :

- Nie no zdenerowal mnie , ustawcie na 75%,

Wprowadzaja zyda do komory , mija wyznaczony czas a zyd stoi i dalej sie smieje pokazujac palcem na penisa a potem w gore.

Hitler mowi :

- Panowie ustawcie na 100% i konczymy.

Wprowadzaja zyda do komory , mija wyznaczony czas a zyd stoi i dalej sie smieje pokazujac palcem na penisa a potem w gore.

Hitler mowi :

- Dawac go do mnie na rozstrzelanie.

Zyd podchodzi a Hitler mowi :

- Masz jakies ostatnie slowo do powiedzenia?

Zyd mowi :

- Hitler ty chuju okno bylo otwarte

 

XDDDD

 

Arnold Boczek

 

A to coś z serii "ucz mnie mistrzu". Rozmowę mam z pewnego czatu GG za czasu gdy tam moderowałem jako supporter.

 

<anettka_20> cześć fajny nick

<gumbas> no dzieks

<anettka_20> skąd klikasz?

<gumbas> z klawiatury.

<anettka_20> ale ja sie pytam o miasto

<gumbas> z Zielonej Góry, a Ty??

<anettka_20> no ja tesz

<anettka_20> a uczysh sie gdzies czy pracujesh??

<gumbas> pracuje sobie

<anettka_20> a można wiedzieć gdzie

<gumbas> wykładam włoszczyznę.

<anettka_20> ooo włoskiego uczysh? zawsze chciałam pojechać do włoch

<gumbas> wykładam w warzywniaku

<anettka_20> jak w warzywniaku ty jakiś dziwny jesteś

<gumbas> oj no normalnie ale mniejsza z tym

<anettka_20> to umiesh włoski czy nie

<gumbas> nie umiem, a co??

<anettka_20> a nic myślałam, że umiesh to byś mnie nauczył

<anettka_20> a angielski znasz

<gumbas> troche znam, a co???

<anettka_20> bo gadam teraz z jednym anglikiem i nie wiem co mam mu pisać

<anettka_20> jak mam zapytać ile ma lat

<gumbas> no to proste

<gumbas> HOW OLD ARE YOU

<anettka_20> ok a jak napisać ze ja mam 20

<gumbas> ale po co skoro masz w nicku??

<anettka_20> aa racja

<anettka_20> JA NIE ZNAM DOBRZE ANGIELSKIEGO DLATEGO TAK DZIWNIE PISZE

<gumbas> jasne

<gumbas> napisz mu

<gumbas> I DON'T KNOW ENGLISH GOOD, BUT MY WET PUSSY WAITING FOR U

<anettka_20> ok dzieki

<anettka_20> a co znaczy

<anettka_20> TELL ME ABOUT YOURSELF

<gumbas> no chce żebyś mu coś o sobie napisała

<anettka_20> aha

<anettka_20> a co mam mu napisać

<gumbas> no nie wiem, napisz mi jaka jesteś, a ja Ci będę tłumaczył ok??

<anettka_20> niom

<anettka_20> włosy ciemny bląd

<gumbas> pisz I'M DUMB BLONDE

<anettka_20> dumb to ciemny?

<gumbas> oj tak uwierz mi naprawdę...

<anettka_20> jestem wysoka i szczupła i mam zielone oczka.

<gumbas> pisz I'M SHORT AND THIN, AND I HAVE TWO EYES.

<anettka_20> oka kochany jestes

<anettka_20> a co znaczy I HAVE GOOD BODY

<gumbas> no chyba gość mówi, że sprzedaje damską bieliznę

<anettka_20> napisz mi, żeby coś napisał po polsku

<gumbas> napisz TELL ME SOMETHING NASTY BOY

<anettka_20> co znaczy oral??

<gumbas> oral?? hmm.....

<gumbas> on chce żebyś go pocałowała...

<anettka_20> ale to po polsku

<gumbas> nie po francusku

<anettka_20> czyli jak? z języczkiem?

<gumbas> no można i z języczkiem

<anettka_20> a co znaczy I WANNA STICK MY COCK INTO U

<gumbas> hmmm koleś mówi, że lubi konie

<anettka_20> oooo to super napisz, że też bardzo je lubię

<gumbas> YES STICK YOUR COCK INSIDE MY PUSSY

<anettka_20> cock to konik?

<gumbas> nooooo

<anettka_20> fajnie już troche umie anglika hihi

<gumbas> no bo bystra jesteś

<anettka_20> no

<anettka_20> dobra misiek ja musze spadac

<anettka_20> bussssska

<gumbas> no pa.

 

Kaś

 

Co to jest jeden terapeuta?

1024 gigapeutów

 

Specjalnie dla Was.

Opublikowano

Dziwny zbieg okoliczności, że w twoich konkursach jakoś często wygrywają global moderatorzy

 

@Top

gz

bardzo śmieszne i yyy zabawne dowcipy, które mnie bardzo rozbawiły

s2c77Oa.png

Opublikowano

1 miejsce świadczy tylko o tym że administracja jest niedojrzała na tym forum jak i większość użytkowników, kawał jest prostacki, wulgarny i antysemicki, inni dostawali za takie bana a ten pan (albo raczej dzieciak) jeszcze wygrał, to jest gruba przesada...

Opublikowano

1. Pierwszy "kawał" to naprawdę coś słabego, były lepsze.

2. Od kiedy można śmiać się na MPC z żydów? Nie ma za to banów?

3. Trzeci kawał to "suchar".

 

Nie żebym coś do Ciebie miał, ale dziwne są werdykty w konkursach, gdzie Ty zasiadasz w jury.

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

Widziałem w konkursie usunięty kawał za to, że był rasistowski. Tak samo ten o żydach powinien zostać usunięty i zdyskwalifikowany, jak usuwamy i dyskwalifikujemy jeden to i wszystkie mające te "treści".

 

Not fair.

Opublikowano

Bekaa

1 miejsce - kawał: nazizm

2 miejsce - kawał: z jakiegoś chatu

3 miejsce - kawał: jakiś suchar

 

Gratulacje!

 

P.S. Nie odbierzcie tego za coś w stylu "ja chciałem wygrać dlatego krytykuje innych" mam 0% więc wygrana nic by mi nie dała.

 

Game Over

Opublikowano

1. Łamie regulamin

2. Jakiś shit z pierwszej lepszej strony

3. Aha. Rly?

 

Gratuluję osobom, których prac tu nie ma a miały na poziomie a nie jak te zwycięskie.

 

Things po raz kolejny pokazuje jaki z niego "super" moderator! Trzymajcie go dalej w teamie to daleko zajdziecie

 

edit:

btw. Jury chyba nie wie co to kawał...

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Nie wiem po co przywołujecie burzę. Należało się ? Wygrali, nie ważne czy kawały były stare czy nowe, ważne że rozbawiły oceniających i to była ich decyzja. Gratuluję pierwszej trójcę i wszystkim pozostałym.

Opublikowano

huhuh, things i znowu jajca, wez moze nie bierz udzialu w zyciu spolecznym tego forum, bo nikt cie nie lubi okej ? :3.

 

Gj, 1 miejsc nazizm, 2 posiada 99999 lat, a 3 co do 3 to dobrze, ale krótkie kaś i te jego poczucie humoru heheh3h3h3h3szki.

 

things hahahahhaha a to jajcarz.

Opublikowano

Muszę trochę edytować ten temat.

Przykro mi, ale MrPiotrek nie może zdobyć 1 miejsca.

Zamykam, bo spam.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...