Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gdzie grać na metin2.sg czy na metin2.us?


Howker_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pare pytań.

1.Na którym serwerze gra najwięcej polaków?

2.Czym one się róznią?

3.Na jakim metku najłatwiej się dorobie eq i postaci.

4.I czy są jakieś spolszczenia do tych metków?

Z góry dziękuje za odpowiedz.

Opublikowano

Mam pare pytań.

1.Na którym serwerze gra najwięcej polaków?

2.Czym one się róznią?

3.Na jakim metku najłatwiej się dorobie eq i postaci.

4.I czy są jakieś spolszczenia do tych metków?

Z góry dziękuje za odpowiedz.

1. SG

2. Atmosferą i cenami lekko

3. 35 lvl (Metki m2)

4. Juz nie

10s7llx.png

By

Maxio!

Opublikowano

1.Na którym serwerze gra najwięcej polaków? SG

2.Czym one się róznią?

http://www.mpcforum.pl/topic/703029-dyskusja-metin2-us/

http://www.mpcforum.pl/topic/483537-dyskusja-metin2-singapore/

3.Na jakim metku najłatwiej się dorobie eq i postaci. SG

4.I czy są jakieś spolszczenia do tych metków? Tak, jest kamermod

Z góry dziękuje za odpowiedz.

Opublikowano

Ja Ci polecam bradziej grać na SG.

Profesjonalny team,częste eventy, nwm czy nie mylę jakiegoś globala lecz od Biologa za misje masz pełne levele.

Spolszczenie tak KamerMod.

Opublikowano

Hmm A nie dostane za to bana?Bo kamermod do spolszczenia tylko.I jeśli gra tam duzo ludzi zeby nibyło tłumu w m2 np.I czy ciężko się tam dobrego eq i skila dorobić?I jak coś to pomógłby ktoś do tego 35 lvl?A i ile tam tzreba ku zeby wbić skila G i czy ile trzeba czytac zeby wbić na G

 

Edit:Wybrałem Sg!;d

Opublikowano

Polecam grac na sg mniej botów.

 

Żadne mniej botów, tam nie ma wgl. botów. Nawet nie graj z kamermodem bo pewnie też dostaniesz perma po max kilku h gry. ;] Ja gram na SG i naprawde polecam, atmosfera mega, nie jest ciężko się dorobić, no i jest dużo polskich gildii, napewno kogoś spotkasz czy poznasz. Polecam Jinno.

Opublikowano

Dobrze, że dokonałeś mądrego wyboru. Metin2.sg to bardzo dobry serwer, jednak co do tego KamerModa to możesz bez problemu go wgrać i mieć spolszczenie - za to nie dostaniesz bana, bo nikt o tym nie musi wiedzieć. Dowiedzą się jednak kiedy odpalisz jakiś cheat lub bot z moda, a dopiero wtedy są powody do blokady konta. Wgraj Kamera, spolszcz sobie, nie włączaj wspomagaczy, a bana nie będzie. Tyle. ;-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...