Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Eliminacje do trzeciego sezonu League of Legends – 25 stycznia esportowe emocje w Warszawie


AderiQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O Intel Extreme Masters póki co powiedzieliśmy już chyba wystarczająco. Zainteresowanych jeszcze raz odsyłam do tekstu, który może Was przekonać do tego, żeby w Katowicach się pojawić. Komu na Śląsk jest nie po drodze, ten może jednak poczekać tydzień na europejskie eliminacje do trzeciego sezonu Leauge of Legends, które odbędą się w Warszawie.

 

Firma Riot Games postawiła bardzo mocno na e-sport. Po niesamowitym drugim sezonie, który swój finał miał w hali widowiskowo-sportowej w Los Angeles, na którą to imprezę przeznaczono imponującą pulę nagród, wynoszącą trzy miliony dolarów, deweloper chce posunąć się jeszcze dalej. Poza nagrodami na najlepszych graczy czekają kontrakty i Święty Graal większości e-sportowców – wysokie pensje.

Dlaczego pensje? Teoretycznie tymi pieniędzmi można by zasilić pulę nagród, aby urosła do jeszcze większych rozmiarów, ale zdaje się że Riot Games dostrzega problem, który swego czasu zauważył Michał „Carmac” Blicharz (menadżer odpowiedzialny za Intel Extreme Masters) – niedofinansowanie „klasy średniej”. Śpiąc na pieniądzach, spływających obficie z najpopularniejszej gry na świecie deweloper nie musi się tak bardzo przejmować krótkoterminowym pozyskiwaniem sponsorów, których tradycyjnie kuszą duże liczby Może zadbać o zdrową kondycję sceny pro-gamerskiej League of Legends.

Przy tym Riot Games stara się, żeby w środowisku nie brakowało świeżej krwi, także poprzez wyławianie amatorów. Zmiana systemu ligowego, z jednolitej drabinki na bardziej rozdrobniony, z podziałem na ligi i dywizje (czuć inspirację systemem znanym ze Starcrafta II), ma rozbudzić w graczach entuzjazm do szlifowania swoich umiejętności. Przy czym nie muszą oni już wyszukiwać turniejów, które pozwolą im się zakwalifikować do rozmaitych lig – najlepsze kilka ekip, które zawładną sceną w systemie już wbudowanym w grę, otrzymają sznasę na zabłyśnięcie.

W ten sposób wyłoniono z każdego serwera kilkanaście zespołów, które następnie starły się i wyłoniły najlepszą ósemkę. Zwycięzcy tej fazy rozgrywek dołączą do drużyn, które dobrze radziły sobie w poprzednim sezonie, albo innych dużych imprezach – to są ekipy już znane i sprawdzone. W ten sposób wymieszało się nowe ze starym.

Ta szesnastka w przyszłym tygodniu, 25 stycznia 2013 roku, zetrze się podczas finału europejskich kwalifikacji. Czy to pierwsza liga? Nie. Czy tam mogą znaleźć się przyszli mistrzowie? Jak najbardziej. Czy jest o co walczyć? Cóż, stawką jest sława, pieniądze i możliwość spędzenia najbliższego roku na walce o więcej sławy i pieniędzy. To praktycznie walka o wejście do e-sportu.

Impreza o której mowa odbędzie się w warszawskim Multikinie w Złotych Tarasach. Obiekt ten widział już niejedne e-sportowe emocje, także wiemy mniej więcej czego się spodziewać. Do sali wchodzi prawie tysiąc osób, ale jestem pewien, że przed wejściem ustawi się kolejka, tak jak zawsze.

Szczegóły dotyczące godzin otwarcia i czasu trwania imprezy zostaną podane wkrótce. Informacje pojawią się na stronie League of Legends.

 

 

 

 

Ktos ma jakies informacje w jakich godzinach?

Opublikowano

Będą streamy?

"Za te wszystkie wybryki teraz najmocniej żałuje

powiem tylko przepraszam , bo tylko tyle umiem"

Opublikowano

Kuuuuuuuuuurde, nie mogłoby to być w czasie moich ferii, które właśnie się kończą ? :(

Tak to bym do brata pojechał i bym poszedł na to

Opublikowano

Właśnie, też chciałbym się dowiedzieć, która godzina :s

METIN2.PL SURA WP 75 lvl ON  CS:GO Eagle

Opublikowano

Mam 10 min. Drogi do Złotych. Ktoś wie więcej :/ ?

 

Ja mam 2 przystanki :D

 

// W końcu w-wa <3

 

Trzeba iść obowiązkowo , dzięki za info.

KANAŁ YOUTUBE KLIK W OBRAZEK

Opublikowano

Kur no i bym pojechał nawet, bo mam nie daleko, ale jak to w multikinie tam jest tak mało miejsca, że jak się załapię, żeby postać na marszałkowskiej to fajnie będzie...

Gold Member

 

nvm

Opublikowano

W końcu Wawa a nie jakieś Katowice ;_; . Muszę się przejechać, bo siostra wraca na weekend do domu i mam wolny pokoik w Wawie :)).

JAKIEŚ katowice ? człowieku warszawa to największa dziura w polsce więc trzym ryj jak masz jakiś problem do katowic to przyjedź i "pogadamy"...

Opublikowano

katowice Wroclaw Poznan 3 najlepsze miejsca na robienie imprez europejskich najlepsza komunikacja z Niemcami Czechami i innymi krajami

Opublikowano

musi być, w wakacje był to i teraz będzie. NIe zapomnę tych lagów na początku meczów jak były rozgrywki w czerwcu/lipcu/sierpniu? jakoś tak xD

myślę, że mecz nie odbędzie się o 10, co najwyżej koło 11-12 bo i wtedy był poślizg. (z tego co pamiętam)

w sali premierowej przy pełnym jej wypełnieniu (a na 100% nie będzie wolnych miejsc) da się tam wysiedzieć co najwyżej 2,5-4h nie więcej - potem już jest taka zaducha, normalnie cieplej niż w saunie... -.-

Opublikowano

JAKIEŚ katowice ? człowieku warszawa to największa dziura w polsce więc trzym ryj jak masz jakiś problem do katowic to przyjedź i "pogadamy"...

 

Jezeli chodzi o Warszawe to mieszkancy tego miasta sa jak najbardziej w porzadku lecz ,,wiesniaki" ktore przyjezdzaja i robia zadymy to przez nich ludzie tak zle mowie o Warszawie.

Opublikowano

Ja pewnie pojade ^^ . A tak btw. Wie ktoś jakie drużyny bedą ze sobą grały?

                                                              185101413585933840951.png

Lecze raki w soloq <3

Opublikowano

 

 

Jezeli chodzi o Warszawe to mieszkancy tego miasta sa jak najbardziej w porzadku lecz ,,wiesniaki" ktore przyjezdzaja i robia zadymy to przez nich ludzie tak zle mowie o Warszawie.

czyżby double account ? nie cytowałem twojego posta a piszesz jakbym to cytował twój ;)

Opublikowano

Będzie spoko, z tego co czytam trochę ludzi z MPC będzie

METIN2.PL SURA WP 75 lvl ON  CS:GO Eagle

Opublikowano

ide o 7.50 na autobus ide i czatujemy z kolegami od rana do nocy :D

wie ktoś czy skiny ajkieś bedą dawali ? bo kolega mówi że pewnie tak

i304475_erzua-.jpg

350x19.png

Opublikowano

napewno bedzie chociaz nie wiem po co oni streamuja jak nie maja pojecia o tej grze. Ogolnie jadac tam trzeba sie nastawic na droga wejsciowke, malo miejsca i wchuj dzieciakow 14 letnich

bez takich linków, ponowne umieszczenie ban 30 dni.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...