Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co zrobić żeby zdrozało na serwerach


kicaj0000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co zrobić żeby zdrozało na serwerach chodzi o to żeby każdy miał jakąś z tego korzysć a nie tylk duże lvl np ryby po 1kk lub po 3,5kk i inne ku drosze i eq wtedy gosodarka metina rowinie się

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Jedna osoba nic nie zdziała, ale wiesz jak wystawisz np. red perłe za 70kk i ktoś nie będzie wiedział za ile wystawić redke i zobaczy twój sklep to wystawi za tyle co ty i tak w kółko...

Jeżeli masz jakiś problem i będę ci w stanie pomóc zapraszam na PW.   B) 

Opublikowano

Trzeba przejść do sztuki perswazji, a masz na to dwa lub trzy sposoby. Jeden z nich to wspomniany wyżej, ale o co dokładniej chodzi? Nakupuj dużo pereł i wystaw pełne sklepy w kilku zakamarkach miast z nazwą "JEDNE Z NAJTAŃSZYCH PEREŁ." Wystaw dwa razy drożej niż można normalnie kupić, a na pewno da nowym do myślenia. Drugi sposób to coś w co musisz zainwestować. Wykupując cały towar, załóżmy wszystkie Kamyki Duchowe dostępne na rynku to możesz je kupować po 100kk, a potem sprzedawać po 200kk, bo już nikt inny nie będzie ich miał (ceny to tylko przykład!).

Opublikowano

Ja się zastanawiam po co takie coś robić ale 2xup ma w zupełności rację perswazja może dużo zdziałać ale nie radzę tak robić już tak razy było że biała po 1kkk była ;p

Opublikowano

Drogo jest wtedy kiedy mało osób gra na serwerze i komuś jest potrzebny jakiś item i wtedy sela drogo lub kiedy boty na serwerze selają wszystko tanio to później inne itemy są drogie.

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Ja zawsze robiłem na prywatnych serwerach coś w stylu, że wykupywałem itemki, na które był średni popyt (bojowe, stalki) one ogólnie chodziły po 10-50kk więc skupywałem lajtem. Następnie wystawiałem na 5shopkach sklepy o róznych nazwach i cenach. Ludzie przez pierwsze dni wyśmiewali, że 2x drożej sprzedaje ale z czasem kupywali i tak nastała inflacja bo niestety red las nie dawał zbyt dużych plonów, a ze szkat to nie leciało za ciekawo.

photo261314.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...