Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] Serwer star-craft.eu [100s] [Hardcore+Frakcje][Życia]


Kurczak42

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Star-Craft.eu

 

Informacje.png

 

strzalka.gifTYP: Hardcore+Frakcje

strzalka.gifSloty: 100

strzalka.gifIP: s1.star-craft.eu

strzalka.gifPotwory: Owszem

strzalka.gifZwierzęta: Owszem

strzalka.gifPvP: Owszem

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Owszem

strzalka.gifBialaLista: Nie

 

 

Administracja2.png

ROOT Szatan150 , BadRock14 . vROOT Ziulek , Technik Kurczak

 

pluginy.png

Tajemnica

 

InformacjeDot.png

Serwer Wystartuje Dnia

20.01.2013 o godzinie 16.00

Serwer Posiada Bardzo Rozbudowana Kombinacje Pluginów ,Rozbudowany ItemShop Jak i Wiele Innych .

Zapraszamy Na Nasza Strone :

www.star-craft.eu

Jak i Na Naszego TeamSpeak\'a

ts.star-craft.eu

Przy Starcie Oczywiście Organizowany Bedzie Event :)

Serdecznie Zapraszamy

Opublikowano

Uwaga! Mała zmiana na serwerze ;3

 

Został zmieniony plugin na Hardcore i teraz jest tak, że wszyscy mają po 3 życia, gdy zginą 3 razy dostaną bana(perma). UnBana można będzie wykupić w sklepie.

 

Start serwera, także został przesunięty na godzinę 16:00.

 

Zapraszamy! :)

Opublikowano

Jak stracisz życie, możesz jedynie odzyskać je przez sklep ;)

 

Narazie mamy małe problemy, zobaczymy może damy radę wyrobić się na tą 16.

Opublikowano

o.O super tylko lekko serwer idzie pod kasę do np 3x padniesz i już Perm :<

Nie lepiej zrobić tak że np Jak się zje szmaragd to się dostaje życie? A by była szansa z Stone na szmaragd np 0.10%

Tuor
Chunjo

Sura-WP
Trudny

09350491600558213991.jpg

Opublikowano

Siemka , wbije napewno .

P.S zbieram ludzi na Gildie abyśmy razem cieszyli sie gnebieniem innych :0 Piszcie na pw lub komenty z nickami ( wymagam ts )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...