Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[10s][Ogarnięty] Kwadratowa Rozwałka [Eventy][Autorskie pluginy]


ExClusiVe.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:Slaxpl122

 

Mikrofon:Tak.

 

TS:Tak.

Coś o sobie:Mam 13 lat. Lubię grać w minecrafta. Znam wiele ciekawostek,które znacznie ułatwiają grę.Lubie takie serwery, ponieważ nie jest ich tak dużo i takich fajnych jak ten.

mikolaj1222.png
Opublikowano

Nick: Gothan

Mikrofon: Sprawny, zero szumów.

TS: Posiadam.

Coś o sobie:Mam 13 lat, lubię grać w siatkówkę. Interesują mnie gry komputerowe, a także informatyka . Lubie serwery tego typu, ponieważ lubię pograć z ziomeczkami .

 

Kokoszka159, posiadasz Team Speake'a , jeżeli tak, to podaj IP, jak coś później się dogadamy .

Opublikowano

13:13 - EVENT !

NA WYSPIE LUB NAD ZOSTALY UMIESZCZONE SKRZYNIE !

O 13:13 ZOSTANIE ZDJETY Z NICH CUBOID I BEDZIECIE MOGLI SCIGAC SIE PO SKRZYNIE !

 

UDZIAŁ BIORĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE SKRZYNIE STOJĄCE NA SZKLE!!!

SKRZYNIE SĄ 4RY ,A ICH ZAWARTOŚCI BARDZO CENNE !

 

ZAPRASZAM DO WZIĘCIA UDZIAŁU ! :)

Opublikowano

Nick: TwinsPL

Mikrofon: Ogar bez szumów

TS: Posiadam

Coś o sobie: Gram od wersji 1.3 beta, 12 lat , ogarnięty lubię grać oraz rozmawać z cała ekipą a nie pojedyńczymi osobami :)

Opublikowano

Nick: sbq

Mikrofon: Ogarniety

TS: Posiadam

Coś o sobie: Mam 17lat, lubię grę w zespole oraz pomagać innym :)

We are Anonymous...

We are Legion...

We do not forgive...

We do not forget...

Expect Us...

Opublikowano

Nick: oODark__KnightOo

Mikrofon: Tak

TS: Tak

Coś o sobie: Jestem ogarnięty nie spamuje mam na imię Dominik i lubię grać na komputerze

Opublikowano

Nick:GazowanyCrafter

Mikrofon:Tak

TS:Tak

Coś o sobie:Lubie grać w Minecrafta z kolegami.Ogarniam pvp. Osobiście uwielbiam łuki :P Mam 15 lat.Oraz moje imię to Piotrek "{

 

Napewno się dogadam z innymi

 

:)

 

PS:Jakie IP ts'a ?

mca.png
Opublikowano

Nick:MagicznyAutobus

Mikrofon: tak

TS: spoko , lecz wole skypa :D

Coś o sobie: Jestem ogarnięty i lubie grać w mc :D mam 14,5 lat i gram w minecrafta od dawna. ! Nie grifuje i wogule :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...