Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

■ Icarus-Craft ■ [SV][20S][24/7][Dedyk][Skille][Frakcje+WojnyGildi][Częste EVENTY][1H@][Dzisiaj event 22:00][Nie przegam tego] !


tujmek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Icarus-Craft

minimalserwerminecraft.png

minimalsurvival.png

minimalip.pngs45.mineserv.eu :3823

minimalsloty.png20

minimalwlnie.png

minimalzwierzetatak.png

minimalpotworytak.png

minimalpvpon.png

minimalpluginy.png

Mcmmo worldguard worldedit i inne potrzebne do gry !!

minimalekipa.png

[HeadAdmin]Realen

minimaldodatkoweinforma.png

Zapraszam na mój serwer Icaurs-craft znudziły wam się inne serwery ? zapraszam do mnie.

 

Są często organizowane różne konkursy eventy !!

 

Dzisiaj event 22:00 Nie możesz tego przegabić

 

byadampoloczek.png

Opublikowano

@REF

 

Po 1 to survival +frakcje a to że się wyzywają to ich sprawa nie wnikam w to jak mnie nie ma na serwie to co ja mam poradzić ?

Opublikowano

Nie samowite doznanie z graczem !

 

Jego tata jak i mój umarł w tym samym roku i na tą samą chorobę nie samowite doznanie !

Opublikowano

Wystawiać serwer który nie jest ukończony to trochę nie ładnie, nie mniej jednak można tutaj spędzić trochę czasu ale to nie jest jeszcze to.

Ogólnie: Neutralnie, poczekam jak się rozwinie.

Ocena: 5/10

  

Opublikowano

Nie polecam serva. Na servie jest tabliczka nie zabijac nowych graczy. Jesli sie nowego gracza zabije to kill?. A sam HeadAdmin deda nowych graczy. A mod zabiera ludziom itemki. Gralem na tym servie 2 tygodnie i lipa. Ocena 1/10

Opublikowano

po 1 Huston nie ma już tego moda został zbanowany i po 2 nie dedam Graczy tylko jest błąd z jakimś pluginem ...

 

a 2 żal mi was bo 1 od 2 posta zgapił ...

 

Ehhh trzeba tępić bachorów które tylko posty nabijają ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...