Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WorldCraft 1.4.7 [Rekrutacja na ADMINISTRACJE ON] [RPG + PAINTBALL] [24/7] [40SLOTOW] [NO LAGS] [NO WH]


MineHax

  

56 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Fajny Serwer?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 276
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

adek19999 jesli pograsz troche i zaprosisz znajomych, to akceptuje. pozdrawiam

 

Zapraszam do zaproszenia znajomych

 

ZaPRaszam

 

Zapraszam do skladania podan

Opublikowano

Nick : Yakuza_PL

Wiek : 14

Doświadczenie : 9/10

Komendy : 7/10

Dostępność : 4 godziny w wekendy 2 w tygodniu ;>

Kontakt : SKype, Ewentualne gg, Podam jeżeli wniosek zostanie zaakceptowany

Opublikowano

Nick :Masid

Wiek :15

Doświadczenie : 9/10

Komendy : 6/10

Dostępność :W wolne dni od ok 13:30 do 17:00(A w inne tylko od 16:00 do 17:00 i od 19:00 do 21/20:00

Kontakt :Skype:gambort1337

Opublikowano

Nick: Muppix

Wiek: 13

Doświadczenie: 10/10

Komendy 9/10

Dostępność: Najczęściej od 15 do 22

Kontakt: GG jak będe Moderatorem podam na PW

Opublikowano

MineHax, czemu ja odrzucony? Ja rocznikowo mam 14 lat. Teraz gram non-stop PaniLamcia potwierdzi ;_; . Nie jestem jakimś nie ogarem. Po prostu chcę pomagać ludziom na serwerze, a nie szpanować rangą gdzie popadnie. Chcę po prostu pomagać. Oddałem początkowe itemy osobie o nicku KiKiZ, i nie klnę, po prostu gram jak każdy inny, a na takim zajefajnym serwerze warto być MOD'em. Chociaż na 10 min. Spodobał mi się serwer. Ale to wasza decyzja : (

 

W jednym zdaniu: Jest mi przykro bo chciałem być Moderatorem, a nim nie jestem bo mam za mało lat...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...