Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExterialCrafters[WL][ZwykłaMapa][4Fun][Ogar][1.4.7][MiłaAtmosfera]<<<<<<<<<<Zapraszam


tinek181

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick w MC: Riazek

Aktywność na serwerze:0/10 : 6-8 (zależnie od dziewczyny i kumpli)

 

Dlaczego chcesz zagrać na tym serverze: Po pierwsze jest WL - to elminuje większość "dzieciarni" Następnie mam nadzieję na miłą atmosferę, współpracę itd.

 

Czy będziesz przestrzegał zasad serwera? : Tak - to chyba oczywiste...

 

 

Ile grasz w MC: od beta 1.6.6

Opublikowano

Nick w MC:En0iR

 

Aktywność na serwerze:0/10:7-8

 

Dlaczego chcesz zagrać na tym serwerze:Ponieważ lubię tego typu serwery.Licze że ten serwer zapadnie mi w pamięć długi czas;)

 

Czy będziesz przestrzegał zasad serwera? : Tak/Nie:Tak

Ile grasz w MC:Od alphy 1.3_01

Opublikowano

Nick w MC:Benjamin

Aktywność na serwerze:0/10:7

Dlaczego chcesz zagrać na tym serwerze:Poniewasz lubie serwery tego typu i mam nadzieje że dodasz mnie na serwer

^^.

Czy będziesz przestrzegał zasad serwera? : Tak/Nie Tak

Ile grasz w MC:Ok 2/3 lata.

Opublikowano

Nick w MC: Klimak

Aktywność na serwerze:8/10

Dlaczego chcesz zagrać na tym serwerze:Ponieważ szukam serwera na którym będę mógł pograć z ogarniętymi Ludźmi a nie z dzieciakami dla których liczą się "Pro itemy i jak dedną to płacz"

Czy będziesz przestrzegał zasad serwera? : Oczywiście

Ile grasz w MC: W Minecraft gram od wersji 1.2.1 chyba nie pamiętam która to była wersja dokładnie :)

Opublikowano

Nick w MC: boyaka18

Aktywność na serwerze:10/10

Dlaczego chcesz zagrać na tym serwerze:Ponieważ zapowiada sie Super ;) i w dodatku jest WL wiec nie będzie cheatów

Czy będziesz przestrzegał zasad serwera? : Tak

Ile grasz w MC: 1 RoK

Opublikowano

Nick w mc: LegendManu

Aktywność na serwerze: 9/10

Dlaczego chesz zagrać na tym serwerze?: Sądzę że będzie grąao tam wielu ogarniętych ludzi i chę poczuc tego prawdziwego minecrafta z ogarniętymi ludzmi a nie z jakimis trollami.

Czy będziesz przestrzegał zasad serwera?: Oczywiscie że tak

Ile grasz w MC: około 2-3 lata

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...