Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDZ][TOWNY][GILDIE]HybridCraft[4xDrop][4xExp][NoweDropy][Eventy]


Jodi

Polecisz Serwer Znajomym?  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Polecisz Serwer Znajomym?

    • Tak
      7
    • Nie
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnim razem nie było lunchera ,a o modach nie słyszałem ;)

 

Pomyliłem prezki, nie chodziło mi o ten serwer . ;p .

 

 

@Jodi

 

Jakie wieści ? Jak wam idzie ?

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czekam z niecierpliwością jeszcze 10 min, mam taką nadzieje, że tylko 10 min.

 

No co jest kiedy START ??

Niektóre sygnatury są bezsensowne...

Opublikowano

Serwer startuje jutro..

 

Pexy po wielu update bukkita odmówiły posłuszeństwa. Napisaliśmy nowe.

 

Dzisiaj dodajemy SurvivalGames.

 

Start Jutro 16:00

Opublikowano

Beta testy były.

Jednak nie na tyle dokładne.

 

W zamian za opóźnienia przy starcie jutrzejszy dzień od godziny 16 pełen będzie Eventów;3

 

Dokładny rozkład eventów na www.hc.zagrani.pl

Opublikowano

Tup Tup Tup.

 

Godzina i Dziesięć Minut.

 

Tyle zostało do zdjęcia WhiteList z serwera;3

Opublikowano

Serwer fajny :) Lecz aktualnie nie działa ;) Może koledzy w pracy/szkole i komputer się wyłączył? Bo o ile wiadomo mi to nie ma hostingu.

Jeszcze jest jeden błąd, a mianowicie, gdy mamy kase, wyrównany teneren i postawioną tabliczkę i wpisze /town new (tutaj nazwa miasta) no np. /town new Mokrsko to pisze; "[TOWNY] null". Oczekuje pomocy :) Dziekuje :)

Serwer pomimo to fajny polecam

Opublikowano

Nom mam ten sam problem rano myslalem ze cos robia z tym pluginem ale to chyba tak dlugo by nietrwalo ciekawe jaki jest powod ze serwer jest off

xxx

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...