Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sponsor Pay


Diabliko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, dziś chciałem zarobić sobie trochę SM :)

Zmieniałem IP programem Hot Spot Shield.

Jak zmieniałem IP miałem ciągle polskie reklamy, po jakimś czasie nie było żadnej :(

1.Co robiłem źle ???

2.Dostałem bana na SP ???

3.Co zrobić aby znów były reklamy ???

userbarwb.png

^

l

l

Zaszczyt

:)

Opublikowano

@up

 

Nie zrobiłem żadnej reklamy, bo nie mogłem zmienić IP ...

Zamiast amerykańskich reklam pokazywało polskie, potem wogóle ich nie było :D

userbarwb.png

^

l

l

Zaszczyt

:)

Opublikowano

To jest wyłudzanie pieniędzy te Sponsor Pay ... Klikałem Darmowe reklamy a tam podaj numer ... pewnie by zjadło kase i wgl . Albo wypełniam ankiety z 10razy i pisze że źle zrobiona to jest porażka ... Powinni zrobić takie coś jak na privach że co 24h za zalogowanie się na stronie głównej dostaje się 1-2SM . I by było gites .

Opublikowano

1.Co robiłem źle ??? Radze zmieniać IP do skutku, aż pojawią się nowe reklamy.

2.Dostałem bana na SP ??? Nie ma takiego czegoś :)

3.Co zrobić aby znów były reklamy ??? Zmieniaj IP, a jak nie zadziała to musisz odczekać trochę.

Opublikowano

Witam, dziś chciałem zarobić sobie trochę SM :)

Zmieniałem IP programem Hot Spot Shield.

Jak zmieniałem IP miałem ciągle polskie reklamy, po jakimś czasie nie było żadnej :(

1.Co robiłem źle ???Nic nie zrobiłeś źle , poprostu takie masz do tego szczęście :P Zmieniaj do skutku

2.Dostałem bana na SP ???Nie ma czegoś takiego w porgramach do zmiany ip , jedynie co może się stać to skończyć liczba ip do wykorzystania.

3.Co zrobić aby znów były reklamy ???Jak po zmienianiu nadal nie będziesz nic mieć to odczekaj 24h bo raz na dzień można je robić.

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

@up

 

Od początku gdy zmieniłem IP, nie było ani 1 reklamy...

Zmieniam IP już chyba z 1h i nic niema;d

 

Może polecacie jakiś dobry program do zmiany IP ( nie Hot Spot Shield )???

Żeby tylko nie lagowało:P

userbarwb.png

^

l

l

Zaszczyt

:)

Opublikowano

REF ;dd

nadal niema zadnych reklam, nawet gdy nie zmieniam IP

probowalem zmienic ip na 2 koncie, i jak zmienilem, byly nadal polskie reklamy ...

userbarwb.png

^

l

l

Zaszczyt

:)

Opublikowano

1. To zrobiłeś źle, że Hot Spot Shield jest słabszym programem, bo zmienia tylko lokalizację, a ID karty sieciowej już nie.

2. Nie, nie ma takiego czegoś.

3. Może użyj AOL'a lub program TOR?

Opublikowano

@up

 

Aol'em też już zmieniałem, ale reklam nie było.

Teraz nawet jak wchodze na normalnym(polskim) IP, to niema reklam :(

Na 2 koncie, są zawsze reklamy polskie...

userbarwb.png

^

l

l

Zaszczyt

:)

Opublikowano

To musiałem dostać tego bana ...

Na innym koncie po zmianie ip sa nadal polskie reklamy.

Jutro spróbuje zmienic ip TOR'em

userbarwb.png

^

l

l

Zaszczyt

:)

Pomocnik
Opublikowano

Ja tam bym ci jednak polecal aol'a. Niezawodny program.

wolf-of-wall-street-leonardo-dicaprio-sl

 

Odwiedziłem Hades jak Achilles i znów wracam
nie mam słabych punktów bo mnie zanurzyli w adidasach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...