Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

POMOCY LUDZIE NIE WIEM CO ROBIĆ PILNE NIE DAWAC MI WARNOW POMOCY


Nihilistic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A wiec mam chyba key logera sprawdzilem i nagle mam wylaczony pasek zadan te ctrl + cos tam niby admin wylaczyl ale ja nie wylaczalem co robic zaraz chyba nie wiem pobecze sie z paniki ! pomocy

 

PROSZE PILNE :(((

 

PROSZE PILNE :(((

  • Odpowiedzi 233
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No bo chce usunac te ip i naciskam ten pasek zadan co sie wylacza cos odrazu i administor zablokowal pasek zadan jakim cudem pomocy prosze :( panikuje

 

ale strace moze wazne rzeczy itp nwm nawet jak zrobic formata :((((((((((( ;(

Opublikowano

Najlepiej jakbyś sformatował komputer, ale zapewne nie chcesz tego skoro jeszcze go nie sformatowałeś. Przeskanuj tym programem i usuń wszystkie wątpliwości/błędy.

hijackthis.de

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

nie wiem czy to pomoże, ale poszperaj w swoim folderu metin2, zazwyczaj tam znajduje się keylogger, poszukaj jakiejś podejrzanej nazwy, niepokojący plik = 99% keylogger odrazu delete

League Of Legends :)

Opublikowano

1) Wyłącz komputer.

2) Zadzwoń po starszego kolegę

3) Poproś aby zrobił Ci "formata"

4) Ciesz się wolnym komputerem.

 

Bo z tego co nam tutaj napisałeś,ciężko będzie Ci pomóc w inny sposób.

Opublikowano

zrób formata lub sprawdź

http://www.mpcforum.pl/topic/620470-tutjak-pozbyc-sie-keyllogera/

no escape from the mass mind rape

Opublikowano

Masz wyłączone, tylko Administrator ma dostęp. Tylko format Ci pomoże w takiej sytuacji

Chciałbyś należeć do Media Team a tutaj zostałeś odrzucony ?

Skontaktuj się ze Mna poprzez gg. Pomogę Ci !!!

8736939

Opublikowano

Przyznam, że się uśmiałem z twojego strachu no ale do rzeczy xD.

 

Raczej nic się nie stanie z twoim komputerem więc sie nie bój. Bardziej sie bój jeśli z tego komputera korzystają rodzice i wchodzili na swoje konta bankowe :P.

 

Zrób skana malwarebytes, hijack powinno pomóc. Ja nie miałem styczności z takim czymś aby mi zablokowali CTRL ALT DEL ;D

photo261314.png


Opublikowano

Czy panowie up przeczytali regulamin ? No chyba nie i warny sie posypia .

Zrob loga otl w tym dziale w poradnikach masz jak zrobic tego loga .

Poradnik sie nazywa Logi co i jak.

1364047611-U477327.png

 

STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

 

 

 

Nie pisać mi na PW w sprawach pomocy od tego macie dział komputery!!!

I nie pomagam na PW!

 

 

 

 

gardenscapes cheats

 

bakery story 2 cheat

Opublikowano

Dr.WEB CureIt! (najlepiej z bootowanej płytki) + przywracanie systemu o.O

p o m a t u r z e c h o d z i l i ś m y n a k r e m ó w k i

Opublikowano

a na lapku moze rodzic wejsc na konto bankowe i jak odblokowac ten menadzer jak wchodze na kompa to na poczatku key logger 2.8 by ktoś tam i register purchase enter key i tyle mam

Opublikowano

Ardamax

 

jak już wiesz co masz szukaj tutoriali jak usunąć

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...