Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dostałem bana, co zrobić ?


mrredomg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka jakiś czas temu dostałem bana na serwerze twierdzy wój 43 lvl chciałbym zdiąc bana albo ominąc prosze o pomoc daje plusy++++++++++++++++++

Opublikowano

Najlepiej będzie żebyś odrazu do nich napisał bo sie nie doczekasz... Kocham nasz Team <3

Jeżeli masz jakiś problem i będę ci w stanie pomóc zapraszam na PW.   B) 

Opublikowano

Jak dostałes za Kamer moda to za miesiąc odbanują. (O ile nie zostałes przyłapany na np. sh albo czymś innym).

Jeżeli wykryli Logi SpeedHacka to ban permament ;)

Za samego moda 30 dni za 1 razem : )

(Wiem, że SH jest w modzie-.-)

Opublikowano

Takiego zje**nego tematu dawno nie widziałem... co z tym forum, czemu nie banują od razu takich ........ (sam to sobie uzupełnij ;/ )

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Wejdź na emaila przypisanego do konta i powinieneś dostać emila z treścią dlaczego dostałeś owego bana i na ile.

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Wejdź na emaila przypisanego do konta i powinieneś dostać emila z treścią dlaczego dostałeś owego bana i na ile.

Za moda nie pisze, że się otrzymało bana..

Jak napisze do supportu - wiadomość powinien otrzymać w ciągu kilku następnych dni..

Opublikowano

Jak piszesz, że chcesz ominąć bana to dam sobie rękę uciąć, że dostałeś perma.

 

Bana ominiesz na privach z technikami którzy umieją tylko dać sb. GA w gmlist.

 

Na PL'u mają takie zabezpieczenia, że po koncie.

 

Może Cię to nauczy aby więcej nie używać wspomagaczy.

 

Według mnie temat do zamknięcia.

Bez sensu drążyć temat dalej...

Opublikowano

gowno zrobi, pisze ze bana dostal juz jakis czas temu, temat zostal zalozony 3 dni temu i nawet nie sprawdzil odpowiedzi, wiec temat powinien byc zamkniety

Opublikowano

Tak więc zamykam temat a rozwiązania i wskazówki najbardziej trafne masz tutaj:

 

Za moda nie pisze, że się otrzymało bana..

Jak napisze do supportu - wiadomość powinien otrzymać w ciągu kilku następnych dni..

Wejdź na emaila przypisanego do konta i powinieneś dostać emila z treścią dlaczego dostałeś owego bana i na ile.

Jeżeli wykryli Logi SpeedHacka to ban permament ;)

Za samego moda 30 dni za 1 razem : )

(Wiem, że SH jest w modzie-.-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...