Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] działającego moda ! GladoR s2


MafYou

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprawdź moje serverinfo.U mnie działa :

http://speedy.sh/jw5WM/Desktop.rar
https://www.virustotal.com/file/079e3c7da729730c9eb7ed3195236e12175dfd5c17426c74df7f488acd7a1f3a/analysis/1358430832/

Opublikowano

Sprawdź moje serverinfo.U mnie działa :

http://speedy.sh/jw5WM/Desktop.rar
https://www.virustotal.com/file/079e3c7da729730c9eb7ed3195236e12175dfd5c17426c74df7f488acd7a1f3a/analysis/1358430832/

 

mam czarny ekran :) ;/

 

Up mam czarny ekran ;/

Opublikowano

mam czarny ekran :) ;/

 

Up mam czarny ekran ;/

 

Czyli wychodzi że wina leży po stronie twojego clienta / pc

 

Do jakiego clienta wrzucasz moda?

Polecam wrzucić do clienta EliteMT2

Opublikowano

Proszę

http://www.mpcforum.pl/topic/820351-dl-gladors2-mod/

www.mpcforum.pl/topic/817240-dl-mod-glador-s2-by-esperanza123/

Pisałem ,że od tych użytkowników mi nie działają mody mam czarny ekran ;/

 

Czyli wychodzi że wina leży po stronie twojego clienta / pc

 

Do jakiego clienta wrzucasz moda?

Polecam wrzucić do clienta EliteMT2

do klienta GladoR s2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...