Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na wspólną grę! - temat zbiorczy


CvS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam. Szukam osoby do wspólnej gry
Gra : Paladins
Wymagany Wiek : Ja z kolegą mamy po 17 lat, wiek dowolny- byle by czuł/-a się komfortowo ;)
Mutacja : Obyś nie piszczał ;P
Skype : axon2-seba
TS: eqipa.pl kanał 623, wejdziecie na podkanał to was wrzucę i pogadamy ;P
Level : mój póki co to 10-11
Informacje:
Gram zazwyczaj:
Skye (6 poziom)
Androxus (5 poziom)
Cassie (5 poziom)
W ostateczności mogę zagrać Kinesse lub bomb kinga ;d

Nick w grze : SebQu

Edytowane przez LeoWoj

2e102b5f9b77b.jpg

  • Odpowiedzi 319
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

Witam. Szukam osoby do grania
Gra : FACTORIO
Wymagany Wiek : bez znaczenia
Mutacja : Nie konieczna
Skype : Tak.
Gadu - Gadu : Nie.
TS: Tak.
 

Edytowane przez maniek i fifi
Opublikowano

Witam. Szukam osoby do grania poduczenia mnie gry :D
Gra : Ark survival evolved
Wymagany Wiek : +15 ja mam 20 :)
Mutacja : przydałaby się
Skype : Tak.
Gadu - Gadu : 
TS: Tak.

Opublikowano

Gra : Borderlands 2
Wymagany Wiek : 16+
Mutacja : Teoretycznie mam 17 lat, ale basowy głos to to nie jest
Skype : n123nnn1
Gadu - Gadu : Dodajcie na Steamie Kapsek1
TS: Chętnie
Level : Chciałbym grać z kimś od początku, najlepiej by było jakbym znalazł tu pełną ekipę - wiadomo, więcej funu

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. Szukam osoby do grania
Gra : Rainbow Six Siege
Wymagany Wiek : 16
Mutacja : obowiązkowo
Opis: Dopiero zaczynam grać mam 2 poziom.

Kontakt: PW na forum i dam sobie podamy kontakt

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano (edytowane)

Witam. Szukam osoby do grania co-op.
Gra: Just Cause 3
Wymagany Wiek: 15-20
Mutacja: tak
Skype: podam na pw
Gadu - Gadu: -
TS: - 
Level: -

 

W piątek 21.10.2016 zostanie wydana druga wersja testowa mp do gry Just Cause 3. Najprawdopodobniej serwery będą działały przez weekend. Szukam ekipy do przetestowania możliwości tego multiplayera :D oczywiście wymagana pełna wersja gry na steam.

 

Więcej info - https://community.nanos.io/index.php?/topic/298-get-ready-for-the-2nd-jc3mp-public-preview/

Edytowane przez Ytrew
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. Szukam ludzi do klanu mój nick to  __Ciasteczko__

 

Gra: WarFace EU

Wymagany wiek: 16+

TeamSpeak3: 158.69.106.46:10437 hasło: omg123

Ranga max: 13 

Chęci do gry i do współpracy z członkami klanu...

Kultura osobista 

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Witam, szukam ludzi do grania w r6.

Wiek 21+

Ts: swojego nie mam liczę na was :P

Kontakt tutaj lub ubi MaNoRsO

Jestem raczej weteranem r6 xD

Opublikowano

Witam. Szukam osoby do nagrywania/grania co-op/let's play: Grania CO-OP, Let's Play
Gra : The Forest
Wymagany Wiek : 14+
Mutacja : Tak
Skype : Tak, ale tylko to "umawiania" się na granie
Gadu - Gadu : Tak (w przypadku braku skype)
TS : Tak
Level : - 

 

Opublikowano

Witam. Szukam osoby do wspólnej gry. (fajnie by było jakby jakaś dziewczyna :D )
Gra: Borderlands: The Pre Sequel , Ewentualnie inna gra. Otwarty na propozycje
Wymagany wiek: 17+
Mutacja: Tak
Skype: nie
TS: Tak
Pisać na pw. 

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam.Witam, szukam ludzi do wspólnego grania i miłego spędzenia czasu w grze gmod na steam ( Mapki horror, i inne ciekawe rzeczy ) Mile widziane-pozytywne nastawienie.

Gra: Garry's Mod

Wymagany wiek: 20lat+
Mutacja: Tak
Skype: nie
TS: Tak
Kontakt: forum pw lub gg/email na moim profilu 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Gra :CONAN EXILES
Wymagany Wiek :18+
Mutacja : jak w tym wieku nie miałeś/łaś to damy rade ;) 

Skype : brak
Gadu - Gadu : brak
TS: tak  ( eu2.freets3.ovh:5758  kanał 17 hasło 1234 Zapraszam)

Discord:tak
 

Opublikowano

Witam. Szukam osoby do nagrywania/grania co-op/let's play
 
Gra: Garry's mod
Wiek: 13-14 lat
Mutacja: Nie musi 
Poziom/Ranga: Obojetnie
Kontakt: Steam: mrtasak123 lub kartonodsokuxd

Opublikowano

Witam. Szukam osoby do nagrywania/grania co-op/let's play
 
Gra: Rust
Wiek: 17
Mutacja: Tak
Poziom/Ranga: 
Kontakt: Na forum

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam. Szukam ludzi do grania co-op
 
Gra: The forest (normal)
Wiek: 15+
Mutacja: Mile widziana
Poziom/Ranga: ---
Kontakt: TS

 

Ja:

-Wiek: 18

-Mutacja: Tak

-Kontakt: TS

-Konto steam: Zaris

Opublikowano

Gra: Swat 4: Syndykat

Wiek: 15+

Mutacja: Byleby żebyś nie piszczał.

Poziom/ranga: ---

Kontakt TS: Podam po przyjęciu aplikacji.

 

Rozwiń spoiler po więcej informacji.

 

 

ahlT2jD.png

 

Ja oraz paczka moich znajomych poszukujemy chętnych do wspólnej rozgrywki w SWAT 4 z dodatkiem Syndykat.

 

Oferujemy przyjemny klimat rozgrywki i samą immersję grania - co to oznacza? Grając wczuwamy się w to co robimy i używamy odpowiednich sformułowań, taktyk, a do tego dołączamy komunikację głosową(dla dowódców drużyn jest osobne radio). Wszystko ma ręce i nogi, a z tego co wiem od osób, które grają z nami to są pod wielkim wrażeniem. 

 

I spokojna głowa - dowódcy drużyn na misjach treningowych czy na tych mniej ważnych będą uczyć swoich co z czym się je. To tylko kwestia czasu i wprawy i tych mniej obeznanych wyuczymy zasad oraz taktyk.

 

Kolejnym aspektem są kursy na oficera, dowódcę. Po kilku, kilkunastu misjach nowy może wcielić się w dowódcę jednej z drużyn i poprowadzić ją. W razie błędów będzie poprawiany i uczony co zrobić lepiej by lepiej prowadzić ludzi. Oczywiście - bez przesadyzmu, gdyż obecna kadra oficerska też idealna nie jest i też musi się ciągle w tym kierunku rozwijać, a wszystko w przyjemnej atmosferze. Bądź co bądź każdy się zna i każdy powinien czuć się w swoim towarzystwie dobrze. 

 

Jeśli lubisz takie taktyczne gry i wczucie się w to co grasz, i robisz - dołącz do Nas. Chętni niech zgłaszają się do mnie na PW, z wypełnionym niżej formularzem. Jeśli aplikacja zostanie przyjęta to wszystko na temat "Jak zagrać" wyjaśnię, bez obaw. Posiadamy również własny komunikator głosowy TS'3 dla komfortu rozgrywki.

 

Na wszelakie pytania - w miarę możliwości odpowiem czy na PW, czy w komentarzach pod tematem.

 

Formularz

 

Nickname:
Wiek:
Doświadczenie w grach taktycznych (Swat, Arma, Project Reality):

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano (edytowane)
Witam szukam jednej albo dwóch osób do pogrania razem w The Foresta, bo single się robi nudny :P
 
Gra: THE FOREST
Wiek: powyżej 17 lat (mam 19)
Mutacja:
Poziom/Ranga: właściwie to wystarczy tylko kilka godzin The Foresta i znajomość mapki, najprostsze czynności, oraz umiejętność walki z kanibalami czyli uderzanie
byle jak :D
Kontakt: 
Steam: http://steamcommunity.com/id/tobbib/
PW: Na forum

Taka dodatkowa informacja, szukam jednej maksymalnie dwóch osób, nie więcej. Wymagania to tylko sprawne mikro i więcej niż 16 lat. (wyjątek może być dla ogarnietej osoby)

To wszystko, jakby co odzywać się gdzie chcesz, na pewno odpiszę, ts'a lub skype (zależy gdzie Ci wygodniej) podam dopiero po dodaniu do znajomych :)

 

 

Edytowane przez AC.Tobi
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
Witam. Szukam osoby do nagrywania/grania co-op/let's play
 
Gra: Fortnite i inne :P
Wiek: 13-17 lat
Mutacja: nie wymagana
Poziom/Ranga: ---
Kontakt: steam, skype, pw na forum

Z miłą chęcią pomogę.

dc.eterniacraft.pl

dcb4f296b85e4dba245861bbfa30655a.gif

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...