Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tutrioal Jak Zagrać Na Rosyjskim Sro


Sokrorov

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

takie od strony i po rusku

zalmicie2.png

Gdyby Turcji nie było Silkroad Stałby 4ever

A Turaski Doładuwują Konta Ryżojadom z Joymaxu

A my MPC Forum Nie tolerujmy Turasków i Ryżojadów ^^

Opublikowano

ale i tak po beta konta będą usuwane

zzy9.jpg

29456.jpg

Silkroad= zeus GOKUxXPLxX:70lv Titan= Xx_FokuS_xX:55lv RuSRO=? Metin2= EwenementJP:78lv


  • "Nigdy nie kłuć się z idiotą, nie warto, najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu,
    a później pobije doświadczeniem"
  • "Gdyby po ziemi stąpały ideały... Gdyby czyn był godny chwały... Gdyby wielkie nominały
    każdą kieszeń oblężały..."

Opublikowano

a czy po tej becie ten client będzie dobry? czy trzeba będzie znowu pobierać nowego? jak tak to sobie wolę poczekać, bo naprawdę chyba jest na co :) i nawet te raty nie zrażają, ważne by nie było lagów dużych i można było sobie spokojnie wbić.

Opublikowano

spokojnie na pewno będzie można wbijać po to nie global a lagów raczej też nie powinno być bo polska blisko Rosji jeszcze tylko od sprzętu zależy

zzy9.jpg

29456.jpg

Silkroad= zeus GOKUxXPLxX:70lv Titan= Xx_FokuS_xX:55lv RuSRO=? Metin2= EwenementJP:78lv


  • "Nigdy nie kłuć się z idiotą, nie warto, najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu,
    a później pobije doświadczeniem"
  • "Gdyby po ziemi stąpały ideały... Gdyby czyn był godny chwały... Gdyby wielkie nominały
    każdą kieszeń oblężały..."

Opublikowano

Ejj walcie się z tym botem bo chyba raczej nikt nie chce mieć tu 2 ISRO albo podobną sytuacje jak na TSRO

 

Nie tak się wkurzyłem jak przeczytałem to boty urzywają tylko dzieci neo i same nooby i niech się walą z botem bo w sumie wyjdzie krok po kroku ISRO jak GMowie nie będą dbać za to !!!!

 

Nieee no troche pomyślunku ludzie wiem że to strona o chitach do silka no ale bez przesady z botem ja go nie urzywam i wbilem 100 lvl

Admin Cienia
Opublikowano

Ejj walcie się z tym botem bo chyba raczej nikt nie chce mieć tu 2 ISRO albo podobną sytuacje jak na TSRO

 

Nie tak się wkurzyłem jak przeczytałem to boty urzywają tylko dzieci neo i same nooby i niech się walą z botem bo w sumie wyjdzie krok po kroku ISRO jak GMowie nie będą dbać za to !!!!

 

Nieee no troche pomyślunku ludzie wiem że to strona o chitach do silka no ale bez przesady z botem ja go nie urzywam i wbilem 100 lvl

Nie pierdol głupot, jak nie lubisz botów to czego tutaj szukasz?? Naucz się ortografii chłopcze neo.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam czy wiadomo juz kiedy koniec tych testow? Z niecierpliwoscia czekam az bd mogl zagrac na rusro ;) Skonczylem z isro i chcialem zaczac na nowo na nowym sro:) Z gory dziekuje za odpowiedz.

Opublikowano

Witam. Clienta mam sciagnietego ale gdy chce wejsc na silkroad.ru wyskakuje mi nastepujacy blad:

 

 

Forbidden

 

You don't have permission to access / on this server.

Apache Server at silkroad.ru Port 80

 

WTF??

Opublikowano

Witam. Clienta mam sciagnietego ale gdy chce wejsc na silkroad.ru wyskakuje mi nastepujacy blad:

 

 

Forbidden

 

You don't have permission to access / on this server.

Apache Server at silkroad.ru Port 80

 

WTF??

 

a juz wyjasniam poprostu strona jest off ruskie zaduzo pochlali i jest opuznienie

Opublikowano

Ja też nie mam. Ale może są po prostu problemy ze stroną. ;)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

a jak stworzyc postac? bo gdy wpisze pasy i klikne przycisk normalnie odpowiadajacy za tworzenie postaci... wybiore nacje europejska... to jakiego bym nicku nie wpisal zawsze czy sprawdzeniu dostepnosci wyskakuje w lewym dolnym rogu jakis napis na 2 linijki...

 

wie ktos moze w czym tkwi problem? ;>

Opublikowano

niestety lipa kilka minut szukania w ciemno kodu smiesznych literek (efekt: "ŠŢÎŇ") i ni uja... nic sie nei zmienilo.... dalej jakis komunikat 2 linijkowy...

 

poszukalem na necie i mam :P chyba najprostszym rozwiazaniem jest wlaczenie w windowsie rosyjskiej klawiatury ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...