Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

RAM.czym się rózni i który lepszy.RAM


Radziodb9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie który z tych ramów jest lepszy jeżeli chodzi i funkcjonowanie Gry.(Battlefield3) wiem jeden ma 1GB a 2 ma 2GB ale inną ilość MHz.

(GoodRam ddr2 2GB PC2 5300DIMM 667MHz )

(csx 1gb ddr2 800MHz) KT

te 2 ramy które podałem posiadam teraz i działają oby dwa na moim kompie bez problemu. ale musze którys z nich jutro oddac .bo wziąłem na próbe i jutro chce któryś z nich kupic. ale nie wiem który lepszy!

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/621838-poradnik-ram-wybor-itd/

Więcej mhz - większa przepustowość pamięci >> lepsza wydajność.


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

A jaki masz teraz RAM?

2x1GB 800Mhz a te 2 ramy które podałem posiadam teraz i działają oby dwa na moim kompie bez problemu. ale musze którys z nich jutro oddac .bo wziąłem na próbe i jutro chce któryś z nich kupic. ale nie wiem który lepszy!

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

2x1GB 800Mhz a te 2 ramy które podałem posiadam teraz i działają oby dwa na moim kompie bez problemu. ale musze którys z nich jutro oddac .bo wziąłem na próbe i jutro chce któryś z nich kupic. ale nie wiem który lepszy!

Bierz 2Gb, ale podaj też jaką masz płytę główną

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

ale JAKĄ MASZ ?

 

nie ma czegoś takiego jak podział slotów na częstotliwości taktowania pamięci

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

ale JAKĄ MASZ ?

 

nie ma czegoś takiego jak podział slotów na częstotliwości taktowania pamięci

gigabyte ga g33m s2 MOja płyta w niej mam 1 GB DDR2 800MHz x2

i t

 

Bierz 2Gb, ale podaj też jaką masz płytę główną

gigabyte ga g33m s2 MOja płyta w niej mam 1 GB DDR2 800MHz x2

i t

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

pamięci instaluje się PARAMI czyli muszą być zajęte dwa sloty by działały jak należy w dual channel ( 400MHz x2)

 

aktualnie obie jak działają w dualu to maja 667MHz ( 333x2 ) jesli nie to tylko 333Mhz single

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...