Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ee...na czym na oficialu.??czy na jakimś privie jak na privie podaj nazwę...i uprzedzam ze za oficiala się płaci..;]

Opublikowano

hmm...a jaka masz wersje lineage2...hmm..wiesz pelno ludzi gra na interlude bo mowia ze Gracia Final to gowno -.-

 

@edit zreszta..-.- sam sobie wybierz :D XXXX://l2.hopzone.net/lineage2/list.html te z G3 to jest Gracia Final Int to interlude HL Hellbound itp...

(zamiast XXXX wpisz http) xD

Opublikowano

hmm...a jaka masz wersje lineage2...hmm..wiesz pelno ludzi gra na interlude bo mowia ze Gracia Final to gowno -.-

 

@edit zreszta..-.- sam sobie wybierz :D XXXX://l2.hopzone.net/lineage2/list.html te z G3 to jest Gracia Final Int to interlude HL Hellbound itp...

(zamiast XXXX wpisz http) xD

ok thx leci 5:)

Syygna;)

 

 

 

 

Klikając na ten link pomagasz.:)

 

 

 

Trade Hack w tym Topicu!

 

 

1000 WEJSĆ DNIA 01.03.2010 Dziękuje! ;)

Teraz Lecim do 2K:)

Opublikowano

nie ma za co..xD i przypominam nigdy nie graj na oficjalu..;] chyba ze masz ttle kasy ze chce ci sie za niego placic...:D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...