Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Wybrane przedmioty na ziemi SZKATY RAVIA


konik183

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, widziałem taki temat już tu o przedmiotach które chcemy żeby leżały nam na ziemi. trzeba jednak umieć rozpakować clienta, ja tego nie umiem. jeżeli ktoś byłby tak miły i zrobił mi gotowca do kamer moda tak żeby na ziemi było widać tylko szkatułki hematyczne byłbym wdzięczny. jest mi to potrzebne tylko na serwer ravi. z tego co czytałem wystarczy rozpakować clienta, zmienić plik item_proto (usunąć all i zostawić tylko "szkatułka hematyczna" CHYBA). uwierzcie mi że próbowałem ale ni chuya nie umiem rozpakować tego clienta. dzięki za pomoc.

;)

Opublikowano

Żeby rozpakować ich clienta nie wystarczy zwyczajny packer.

 

Tutaj jak chcesz masz gotowca pod Ravie

 

http://www42.zippyshare.com/v/90866474/file.html
https://www.virustotal.com/file/f2040a74ef29670566a77201736812c2bad47f6e151797bb17b5d8779fce9565/analysis/1355350090/

 

Widać na nim :

9up2kg.jpg

Opublikowano

Nie ten dział kolego.

sora ;p, nie wiedziałem właśnie gdzie to wrzucić.

 

 

Żeby rozpakować ich clienta nie wystarczy zwyczajny packer.

 

Tutaj jak chcesz masz gotowca pod Ravie

 

http://www42.zippyshare.com/v/90866474/file.html
https://www.virustotal.com/file/f2040a74ef29670566a77201736812c2bad47f6e151797bb17b5d8779fce9565/analysis/1355350090/

 

Widać na nim :

9up2kg.jpg

 

dzięki

;)

Opublikowano

potrzebował bym jeszcze miecz na 5lvl (długi) +6 mnisią +6 tradcyjny +6/7 bo bicie z ręki nie jest takie zajebiste... łapke złodzieja, monete szczęścia. poty potrzebuje tylko duże więc można by było to podnmienić

;)

Opublikowano

Przecież to jest banał. Nie wstawiajcie gotowców bo zaraz wszyscy będą z tym latać. Włóż trochę trudu i się pomęcz a nie wszystko na gotowe :). Dzieci nawet to zrobią :)

Opublikowano

Przecież to jest banał. Nie wstawiajcie gotowców bo zaraz wszyscy będą z tym latać. Włóż trochę trudu i się pomęcz a nie wszystko na gotowe :). Dzieci nawet to zrobią :)

to zrob mi gotowca na pw..

;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...