Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie mogę podłączyć internetu po włączeniu kompa przez kilka minut.


_Miuosh_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczoraj musiałem wrócić na stare śmiecie "XP" ze starym modemem "zxdsl 852 v2" i od razu niemiłe niespodzianki mnie spotkały.

 

Dlaczego przez pierwsze kilka minut po włączeniu kompa, nie mogę wejść w połączenia sieciowe, w panelu sterowania?

wszystko inne normalnie działa, we wszystko mogę w tym czasie wchodzić, a tam jak próbuję wejść to sie zwiesza folder, dopiero po paru minutach mogę wejść bez problemu.

Nie przeszkadzałoby mi to, gdyby nie fakt, że jak chcę podłączyć neta, to muszę podłączyć przez skrót właśnie stamtąd i jak już się pewnie domyślacie nie mogę go przez kilka minut włączyć.

 

Dopiero po kilku minutach na spokojnie mogę podłączyć neta.

 

Ciężko mi to wytłumaczyć, więc jeszcze screena rzucam:

http://img198.images...beztytuuzzq.jpg

 

Jakieś pomysły?

Dzięki.

 

PS silk też sie nie chce włączac, na sekunde pojawia sie w procesach i gaśnie, jak to naprawic?

doninedar_xhnqenn.jpg

THEY MADE ME DO IT.

Opublikowano

Zeskanuj komputer <pełne skanowanie>

I zamieść zdjęcie ze skanu

fighting0070.gif

2151571077.png

Sygna nr 2 i 3:

 

 

f51f61ce7c7db.jpg

1358683560-U261555.png

Sygnatura by SoiThe

 

 

 

Pomagam w działach "Problemy z grami" "Komputery" "BFP4F" "Tworzenie stron www"

Opublikowano

Skan jest czysty, format robiony wczoraj wieczorem.

Ale mogę zarzucić logi z hijacka:

 

 

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4

Scan saved at 14:38:29, on 2013-01-16

Platform: Windows XP Dodatek SP3 (WinNT 5.01.2600)

MSIE: Internet Explorer v8.00 (8.00.6001.18702)

Boot mode: Normal

 

Running processes:

C:\WINDOWS\System32\smss.exe

C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe

C:\WINDOWS\system32\services.exe

C:\WINDOWS\system32\lsass.exe

C:\WINDOWS\system32\svchost.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe

C:\WINDOWS\Microsoft.NET\Framework\v4.0.30319\mscorsvw.exe

C:\Program Files\ESET\ESET NOD32 Antivirus\ekrn.exe

C:\WINDOWS\system32\nvsvc32.exe

C:\Program Files\Yahoo!\SoftwareUpdate\YahooAUService.exe

C:\WINDOWS\Explorer.EXE

C:\WINDOWS\system32\RUNDLL32.EXE

C:\WINDOWS\RTHDCPL.EXE

C:\WINDOWS\system32\rundll32.exe

C:\Program Files\ESET\ESET NOD32 Antivirus\egui.exe

C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe

C:\Program Files\uTorrent\uTorrent.exe

C:\WINDOWS\system32\wuauclt.exe

C:\Documents and Settings\Mjonszz\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\GG\Application\gghub.exe

C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\YahooMessenger.exe

C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\YahooMessenger.exe

C:\Documents and Settings\Mjonszz\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\GG\Application\ggapp.exe

C:\Documents and Settings\Mjonszz\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\GG\Application\ggdrive\ggdrive.exe

C:\Program Files\LogMeIn Hamachi\hamachi-2.exe

C:\Program Files\LogMeIn Hamachi\hamachi-2-ui.exe

C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe

C:\Program Files\Mozilla Firefox\plugin-container.exe

C:\WINDOWS\system32\NOTEPAD.EXE

C:\WINDOWS\system32\msiexec.exe

C:\Program Files\HijackThis\Trend Micro\HiJackThis\HiJackThis.exe

 

R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=69157

R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Search_URL = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896

R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896

R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=69157

R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar,LinksFolderName = Łącza

O2 - BHO: &Yahoo! Toolbar Helper - {02478D38-C3F9-4efb-9B51-7695ECA05670} - C:\PROGRA~1\Yahoo!\Companion\Installs\cpn0\yt.dll

O2 - BHO: IEPluginBHO - {F5CC7F02-6F4E-4462-B5B1-394A57FD3E0D} - C:\Documents and Settings\Mjonszz\Dane aplikacji\Nowe Gadu-Gadu\_userdata\ggbho.1.dll

O3 - Toolbar: Yahoo! Toolbar - {EF99BD32-C1FB-11D2-892F-0090271D4F88} - C:\PROGRA~1\Yahoo!\Companion\Installs\cpn0\yt.dll

O4 - HKLM\..\Run: [NvCplDaemon] RUNDLL32.EXE C:\WINDOWS\system32\NvCpl.dll,NvStartup

O4 - HKLM\..\Run: [nwiz] nwiz.exe /install

O4 - HKLM\..\Run: [NvMediaCenter] RUNDLL32.EXE C:\WINDOWS\system32\NvMcTray.dll,NvTaskbarInit

O4 - HKLM\..\Run: [DriverCD] D:\Run.exe

O4 - HKLM\..\Run: [RTHDCPL] RTHDCPL.EXE

O4 - HKLM\..\Run: [AdslTaskBar] rundll32.exe stmctrl.dll,TaskBar

O4 - HKLM\..\Run: [egui] "C:\Program Files\ESET\ESET NOD32 Antivirus\egui.exe" /hide /waitservice

O4 - HKLM\..\Run: [LogMeIn Hamachi Ui] "C:\Program Files\LogMeIn Hamachi\hamachi-2-ui.exe" --auto-start

O4 - HKCU\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe

O4 - HKCU\..\Run: [uTorrent] "C:\Program Files\uTorrent\uTorrent.exe" /MINIMIZED

O4 - HKUS\S-1-5-19\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'USŁUGA LOKALNA')

O4 - HKUS\S-1-5-20\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'USŁUGA SIECIOWA')

O4 - HKUS\S-1-5-18\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'SYSTEM')

O4 - HKUS\.DEFAULT\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'Default user')

O4 - Startup: neostrada tp.lnk = ?

O9 - Extra button: (no name) - {e2e2dd38-d088-4134-82b7-f2ba38496583} - C:\WINDOWS\Network Diagnostic\xpnetdiag.exe

O9 - Extra 'Tools' menuitem: @xpsp3res.dll,-20001 - {e2e2dd38-d088-4134-82b7-f2ba38496583} - C:\WINDOWS\Network Diagnostic\xpnetdiag.exe

O9 - Extra button: Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe

O9 - Extra 'Tools' menuitem: Windows Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe

O16 - DPF: {6E32070A-766D-4EE6-879C-DC1FA91D2FC3} (MUWebControl Class) - http://update.microsoft.com/microsoftupdate/v6/V5Controls/en/x86/client/muweb_site.cab?1358281313500

O17 - HKLM\System\CCS\Services\Tcpip\..\{C67F99D7-4C5D-4C89-A17C-B1335A523821}: NameServer = 194.204.159.1 194.204.152.34

O22 - SharedTaskScheduler: Moduł wstępnego ładowania interfejsu Browseui - {438755C2-A8BA-11D1-B96B-00A0C90312E1} - C:\WINDOWS\system32\browseui.dll

O22 - SharedTaskScheduler: Demon buforu kategorii składników - {8C7461EF-2B13-11d2-BE35-3078302C2030} - C:\WINDOWS\system32\browseui.dll

O23 - Service: Adobe Flash Player Update Service (AdobeFlashPlayerUpdateSvc) - Adobe Systems Incorporated - C:\WINDOWS\system32\Macromed\Flash\FlashPlayerUpdateService.exe

O23 - Service: ESET Service (ekrn) - ESET - C:\Program Files\ESET\ESET NOD32 Antivirus\ekrn.exe

O23 - Service: LogMeIn Hamachi 2.0 Tunneling Engine (Hamachi2Svc) - LogMeIn Inc. - C:\Program Files\LogMeIn Hamachi\hamachi-2.exe

O23 - Service: Mozilla Maintenance Service (MozillaMaintenance) - Mozilla Foundation - C:\Program Files\Mozilla Maintenance Service\maintenanceservice.exe

O23 - Service: NVIDIA Display Driver Service (NVSvc) - NVIDIA Corporation - C:\WINDOWS\system32\nvsvc32.exe

O23 - Service: Yahoo! Updater (YahooAUService) - Yahoo! Inc. - C:\Program Files\Yahoo!\SoftwareUpdate\YahooAUService.exe

 

--

End of file - 5641 bytes

doninedar_xhnqenn.jpg

THEY MADE ME DO IT.

Opublikowano

C:\Program Files\HijackThis\Trend Micro\HiJackThis\HiJackThis.exe co tam masz ?

P.S

Ogranicz programy uruchamiające się ze startem komputera pokaż mi smart dysku(hd tune pro/victorii) i czy dyskiem rzucano ?

fighting0070.gif

2151571077.png

Sygna nr 2 i 3:

 

 

f51f61ce7c7db.jpg

1358683560-U261555.png

Sygnatura by SoiThe

 

 

 

Pomagam w działach "Problemy z grami" "Komputery" "BFP4F" "Tworzenie stron www"

Opublikowano

A co tam mogę mieć, jak nie HijackThisa którym robiłem logi. :P

 

Mam ograniczone, a po drugie to nie w tym problem. Bo po włączeniu kompa KAŻDY inny folder, KAŻDA inna aplikacja uruchamia sie normalnie. Tylko jak próbuję odpalić neta (ikonka z pulpitu "neostrada tp" to klikam i nic się nie dzieje, albo jak próbuję wejść w Połączenia sieciowe to zamula folder. Po paru minutach od kliknięcia w "neostrada tp" pojawia się okienko i mogę łączyć. :s

 

Oczywiście, że dyskiem nie rzucano, a tego "pokaż mi smart dysku(hd tune pro/victorii)" nie rozumiem.

doninedar_xhnqenn.jpg

THEY MADE ME DO IT.

Opublikowano

A co tam mogę mieć, jak nie HijackThisa którym robiłem logi. :P

 

Mam ograniczone, a po drugie to nie w tym problem. Bo po włączeniu kompa KAŻDY inny folder, KAŻDA inna aplikacja uruchamia sie normalnie. Tylko jak próbuję odpalić neta (ikonka z pulpitu "neostrada tp" to klikam i nic się nie dzieje, albo jak próbuję wejść w Połączenia sieciowe to zamula folder. Po paru minutach od kliknięcia w "neostrada tp" pojawia się okienko i mogę łączyć. :s

 

Oczywiście, że dyskiem nie rzucano, a tego "pokaż mi smart dysku(hd tune pro/victorii)" nie rozumiem.

Pobierz hd tune pro i daj zdjęcie z zakładki smart

Co do neostrady nie używaj tego tylko użyj bez aplikacji normalnie łączenia się przez aplikacje systemową

fighting0070.gif

2151571077.png

Sygna nr 2 i 3:

 

 

f51f61ce7c7db.jpg

1358683560-U261555.png

Sygnatura by SoiThe

 

 

 

Pomagam w działach "Problemy z grami" "Komputery" "BFP4F" "Tworzenie stron www"

Opublikowano

No to jest aplikacja systemowa przecież, od Neostrady nawet nie instalowałem. A normalnie zawsze używałem AutoConnecta, po włączeniu komputera sam się internet podłączał, a teraz tak nie jest, bo właśnie zmula się Połączenie Sieciowe i po paru minutach dopiero można podłączać neta. -.-

 

123123at.png

Tutaj nie mam zakładki smart, więc z której potrzebujesz zdjęcie?

doninedar_xhnqenn.jpg

THEY MADE ME DO IT.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...