Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka sucharów prosto z antykwariatu


Bobson.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema.

No to suszymy.

 

[1]

 

 

Dyrektor firmy do przebywającego na wczasach pracownika napisał pismo:

-PPPPPP

W odpowiedzi otrzymał list od tego pracownika:

-DUPA

Po powrocie dyrektor zaprasza go na dywanik...

-To ja piszę do pana elegancko Po Przyznaną Premię Proszę przyjechać pociągiem, a pan mi tu takie wulgaryzmy.

-Ja, ależ skąd ja odpisałem Dziękuję Uprzejmie Przyjadę Autobusem.

 

 

 

 

[2]

 

 

Jedzie baca bryczką a na bryczce beczki.

Widzi go policjant, zatrzymuje go i pyta:

-Baco co tam wieziecie w tych beczkach ?

-Sok z banana.

-To dajcie spróbować.

Policjant pije i po chwili mówi:

-Trochę kwaśny ten sok, ale wierzę wam na słowo, jedzcie już.

-Banan wio!!!

 

 

 

[3]

 

 

Na ostry dyżur przywożą górala ciężko pobitego, a ten na noszach zwija się ze śmiechu.

lekarz pyta:

-I z czego się tak śmiejecie? szczęka złamana, cztery zęby wybite, żebra połamane, oko wybite!

-Ja to nic , ale Jonek ma dzisiaj noc poślubną a ja mam jego jaja w kieszeni !

 

 

 

[4]

 

 

Idzie góral do ubikacji w górach i pyta:

-Je tu kto ?

słyszy odpowiedz turysty:

-tu się nie je tu się sro

 

 

 

[5]

 

 

Baca budzi gaździnę w nocy i mówi:

-Maaaryśka łodwróć ze się przodym ku mnie.

-A co ? Bedzies mnie używoł ?

-Niee, ino se bedzies pierdziała ku ścianie.

 

 

2utq9g5.png b6u4qg.png
  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Troche dziwne, ale pierwszy jest super :D

4e30192cbc2d87f123df5cf5ec5dcffc46.169.1

"Widzę, widzę, widzę więcej

Wiem więcej, tak to jest mniej więcej

Uczę się sztuki życia, hip hop to mój sensei

I rzucam tym, a to jak kauczuk"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...