Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[POMOC]Nagrywanie czemu tak dużo zajmuje!


kowereki12112

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam pytanie czemy gdy nagrywam np HyperCamem po nagraniu np 5 min filmu z MC plik zajmuje 10 GB????

 

Powie mi ktos jak to maxymalnie zmniejszyc??????

 

i jaki program do nagrywania Najlepszy?

Opublikowano

Najlepszy program według mnie to fraps :)

Jak zmniejszyć? Im mniejsza rozdzielczość tym mniej będzie plik zajmował, ale pamiętaj że jakość będzie gorsza :)

Ja nagrywam frapsem i plik około 10 min zajmuje jakieś 5gb :D

Opublikowano

Zajmuje dużo bo ten filmik nie jest skompresowany, są dwa rodzaje kompresji, stratna i bezstratna, przy stratnej możesz baaaardzo obniżyć wagę pliku ale również zmniejszyć jego jakość, przy bezstratnej rozmiar pliku nie ulega wielkiej zmianie natomiast jakość pozostaje bez zmian.

Opublikowano

To już zależy jaką masz przestrzeń na dysku, w jakiej jakości nagrywasz, w ilu FPS'ach, na jakich detalach itd. Mi gra Battlefield 3 na ultra przy 90 fps'ach 1 minutowy filmik zajmował mi około 7 gb. 5 minut = 30gb. Filmik można zawsze skompresować w różnych programach. Zmniejszy Ci wagę nawet o 4 gb.

8372383248.png
Opublikowano

Po nagraniu przekonwertuj przez ten program:

http://www.dobreprogramy.pl/Freemake-Video-Converter,Program,Windows,20113.html

Opublikowano

Widzę, że nie znacie najlepszego programu :D

Format Factory. Zmniejsza znacząco rozmiar, a jakość ta sama :P.

Moja technika. Fraps-30gb-15min film. Camtasia Studio-5gb-15min film Format Factory-HD 30FPS-200-300mb-15min

1358526012-U395594.png

| Kolega Hadesa |

| Jeśli Pomogłem Zostaw Like

;) |

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...