Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Biolog-jak zaoszczędzić czas


WielkiBananPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, to mój pierwszy tutorial, proszę o wyrozumiałość.

A więc zaczynajmy.

 

Dużo z was nie lubi gdy oddajemy biologowi np. kwiaty brzoskwini a tu pisze,

że ' przykro mi ale to zioło jest złej jakości '

No i teraz trzeba znowu zasówać i zabić danego mobka..

 

Jest mały sposób na zaoszczędzenie czasu !

Gdy np. mamy misje na kwiaty brzoskwini trzeba

zabić głodnego alfa wilka

idziemy zabijamy i mamy bodajże 3 kwiaty

idziemy na następną grupkę

sprawdzamy czy kogoś nie ma w pobliżu

gdy nikogo niema wyrzucamy 3 kwiaty,

które zdobyliśmy już wcześniej

z kolei zabijamy następną grupkę

i mamy kolejne 3 teraz tamte co

wyrzuciliśmy podnosimy i mamy razem 6!

wiedząc, że na misje trzeba oddać 5.

 

Wracamy do biologa i mamy 6 kwiatów.

Musimy oddać 5. Dlaczego spytacie ten szósty nam potrzebny ?

Po to gdy nie zaliczy nam któregoś z kwiatów

będziemy mieli zapasowy.

 

 

 

Mam nadzieję, że tutorial w miarę zrozumiały.

Jeżeli był już taki tut to z góry przepraszam.

Opublikowano

hahaha co to ma byc? naprawde myslicie ze w metina graja dzieci 3 letnie?Gratuluje autorowi pomyslu.. tezpewnie z mysleniem na bakier i mysli ze ameryke odkryl...

Opublikowano

Dużo, nie napisałeś ale się starałeś jak na pierwszy poradnik bardzo ładnie... Na pewno przyda się, nowym graczom, lub innym nie znającym tej techniki...

Jeżeli masz jakiś problem i będę ci w stanie pomóc zapraszam na PW.   B) 

Opublikowano

widzę że kolejny KOKS piszący PRO poradniki jak Sommer który 70% kopiuje i wmawia że się namęczył , poradnik jest znany i dużo osób tak robi

 

Noo, wytłumacz się kolego, co ja takiego skopiowałem ?

 

 

A poradnik bardzo dobry, osobiście zawsze tak robię.



"Wyznacz Sobie taki cel, że gdybyś go osiągnął, to zwaliłby Cię z nóg."

The Secret



Pomogłem? Daj +

Opublikowano

Poradnik bardzo dobry i jak najbardziej przydatny. Sam korzystam od dawna z tego i to duże ułatwienie bo ubicie tej grupki więcej daje sporo :D

2nsj.jpg


Opublikowano

Nie wiem czy to przydatne, bo znane to od dawien dawna :<

no escape from the mass mind rape

Opublikowano

Ale to chyba każdy robi tym sposobem? Nonsens męczyć się i szukać co chwila bo nie przyjmie :D.

 

Co do tuta, to fajnie, gratulacje ;)

skpUo.png

Opublikowano

Jak dla mnie tut jest nie potrzebny,wystarczy użyć mózgu i każdy dojdzie do tego że lepiej sobie załatwić na zapas.

Ale mniej ogarniętym się przyda.

Pozdrawiam AsPol.

Opublikowano

widzę że kolejny KOKS piszący PRO poradniki jak Sommer który 70% kopiuje i wmawia że się namęczył , poradnik jest znany i dużo osób tak robi

Takie,życie...Co do tuta,rozumiem,że napisałeś to Lakonicznie,ale bez przesady! Rozpisz się bardziej...

Moje tuty:

http://www.mpcforum.pl/topic/830804-tutjak-poprawnie-okreslic-typ-serwera/#entry6120446

http://www.mpcforum.pl/topic/831374-tutmapy-w-metin2/

http://www.mpcforum.pl/topic/830748-tutpoczatki-z-metin2-priv/#entry6120090

 

52691668000374257642.jpg

Opublikowano

A poradnik bardzo dobry, osobiście zawsze tak robię.

 

Komentarz najlepiej opisujący ten "tutorial".

noo.. poradnik dobry, wszyscy tak robią ale napisałeś na kolorowo więc dostaniesz lajka. -.-

Opublikowano

kolejny z cyklu "gowno-poradniki". To bardzo madre ze wiekszosc co tu posty napisala - pisze "dobry tut sam tak robie". Wniosek jeden - kazdy zna, poradnik dla debili.

CX7Rrj.png

Opublikowano

Ja miałem takie szczęście, że kiedy o tym nie pomyślałem to zawsze większość przedmiotów oddawanych do Biologa była zepsuta. Jak już odkryłem ten sposób to wszystko wchodziło za pierwszym razem i drugą połowę musiałem wyrzucać. Nie było jeszcze tego poradnika, więc dobrze, że ktoś napisał dla tych mniej inteligentnych. ;-)

Opublikowano

Zmień na Mega-TuT -.- boże.. powaliło was do końca.. kto o tym nie wie ?! ktoś kto pierwszy raz wlazł na metka ?! są tu tacy ?! ogarrrrr !!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...